آمبولانس اورژانس قم، زمین‌گیر شد

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ در ۱۸:۴۳

بر اثر برخورد شدید خودروی زانتیا با آمبولانس اورژانسی که جهت کمک به مصدومان تصادفی دیگر اعزام شده بود، آمبولانس اورژانس ۱۱۵ قم زمین‌گیر شد.

به گزارش ایران پزشک، مهدی فراهانی، معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم با اعلام این خبر گفت: امروز و در محور قم به جعفریه در شرایطی که در کنار برودت هوا، یخبندان زمین هم وجود داشت، تصادف بین دو خودروی نیسان و پژو به اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد.

وی افزود: پرسنل و آمبولانس اورژانس بلافاصله خود را به محل رساندند و با توجه به لعزنده بودن جاده، آمبولانس را همراه با آلارم و فلاشر روشن در حاشیه امن پارک و بر بالین مجروح پژو حاضر شدند که متاسفانه در معاینات مشخص شد راننده پژو در دم فوت کرده است.

فراهانی ادامه داد: زمانی‌که پرسنل اورژانس مشغول انجام وظیفه بودند، متاسفانه یک خودروی زانتیا به علت سرعت بسیار بالا و عدم توانایی در کنترل خودرو، ابتدا با یک وانت و سپس با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ برخورد کرد که شدت برخورد به حدی بود که آمبولانس به طور کامل در محل خود چرخید و در نهایت دچار خسارت و آسیب‌های جدی شد؛ متاسفانه علاوه بر هزینه سنگین تعمیرات تا ماه‌ها از گردونه انجام ماموریت خارج شد.

 

اورژانس قم

 

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان قم تصریح کرد: در کنار این بی‌احتیاطی و برخورد زانتیا با وانت و سپس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ قم، راننده زانتیا به شدت مجروح شد (ضربه سر) که مجددا آمبولانسی دیگر از اورژانس ۱۱۵ به محل اعزام و مجروح (راننده زانتیا) را بعد از انجام اقدامات اولیه پزشکی به مرکز درمانی شهر منتقل کرد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/h7HJn

برچسب‌ها, , , , , , ,

ایران پزشک