رییس سازمان تامین اجتماعی خبر داد:

اجرای طرح هتلینگ در ۴۸ بیمارستان تامین اجتماعی تا پایان سال

۱۳۹۵/۰۸/۰۲ در ۰۸:۳۹

رییس سازمان تامین اجتماعی از اجرای طرح هتلینگ در ۴۸ بیمارستان تامین اجتماعی تا پایان سال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، سید تقی نوربخش درحاشیه افتتاح طرح هتلینگ بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد ورامین گفت: براساس اعتباربخشی انجام شده ازسوی وزارت بهداشت، ۸۰ درصد بیمارستان‌های سازمان تامین اجتماعی به دلیل اجرای برنامه‌های مختلف از جمله اجرای طرح هتلینگ از درجه ممتاز برخوردارند.

وی افزود: تعدادی از بیمارستان‌های سازمان تامین اجتماعی، درجه دو اعتباربخشی دارند که با برنامه‌های منسجم دولت تلاش می‌شود این مراکز نیز به درجه ممتاز ارتقا پیدا کنند.

وی تصریح کرد: اجرای طرح هتلینگ در بیمارستان‌های تامین اجتماعی در راستای استانداردسازی، ارتقای سطح خدمات درمانی و جلب رضایت مراجعین صورت می‌گیرد که این طرح سال گذشته در ۲۶ بیمارستان کشور اجرا شد.

نوربخش اظهار کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته، تا پایان سال جاری طرح هتلینگ در ۴۸ بیمارستان تامین اجتماعی کشور اجرا می‌شود.

وی با اشاره به لزوم تعهد دولت در اجرای طرح‌های مصوب گفت: دولت همانند تمام وعده‌هایی که به مردم داده و به آن عمل کرده است، به وعده‌های خود در حوزه بهداشت و درمان نیز عمل خواهد کرد.

رییس سازمان تامین اجتماعی افزود: یکی از مصوبات دولت در ارتقای سطح خدمات درمانی جنوب شرق استان تهران، احداث مرکز درمانی شهرستان پیشوا پس از ۴۰ سال بود که این مهم در دولت یازدهم اجرایی شد.

وی از تجهیز بیمارستان شهدای ۱۵ خرداد و تجهیز مرکز درمانی شهر ورامین به عنوان دیگر وعده دولت یاد کرد که اجرایی و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/OpiPf

برچسب‌ها, , , ,

ایران پزشک