رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین:

اجساد ۳ زائر ایرانی از مرز مهران وارد کشور شدند

۱۳۹۵/۰۸/۲۹ در ۰۸:۴۹

رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین از ورود اجساد ۳ زائر ایرانی از مرز مهران خبر داد و گفت: اجساد این ۳ نفر به پزشکی قانونی تحویل داده شده است.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، پیرحسین کولیوند گفت: با توجه به این‌که مرز مهران بسته شده، ازدحام جمعیت نیز در پایانه مرزی مهران کاهش پیدا کرده، اما کماکان نیروهای فوریت‌های پزشکی مشغول انجام وظایف خود هستند.

وی با بیان این‌که صبح امروز اجساد سه زائر ایرانی از طریق مرز مهران وارد کشور شده، افزود: اجساد این سه نفر به پزشکی قانونی تحویل داده شده است.

رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین اظهار کرد: همچنین نیروهای فوریت‌های پزشکی شش مصدوم تصادف رانندگی را با اسامی و مشکلات زیر به کشور وارد کرده‌اند که هم اکنون در بیمارستان‌های ایلام و مهران بستری هستند.

  1. مرضیه اسدی ۴۳ ساله MT
  2. امیر مهدی عباسی ۲۰ روزه سپسیس
  3. ملوس چاوشانی ۶۸ ساله MT
  4. فردوس میرزاپور ۷۰ ساله شکستگی ساعد
  5. علی زارعی ۴۵ سوختگی ، سلولیت
  6. علی اکبر صدقی راد ۶۱ ساله شکستگی دوبل ساق پا

کولیوند ادامه داد: ماموریت و فعالیت فوریت‌های پزشکی تا پایان مراسم اربعین ادامه دارد و تلاش ما خدمت‌دهی مطلوب به زوار اربعین است؛ با توجه به آغاز موج ورود زائران به کشور، بخش دوم فعالیت‌های ما نیز آغاز می‌شود.

سرپرست اورژانس کشور تصریح کرد: از زائران و رانندگان عزیز می‌خواهیم که در مسیرهای عبوری خود عجله نداشته باشند و نکات ایمنی رانندگی را رعایت کرده تا بدون مشکل و حادثه به مقصد خود برسند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/gkR4t

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک