سرپرست اورژانس کشور مطرح کرد:

اصلاح ساختار فیزیکی اورژانس بیمارستانی، گزینه‌ای مهم در بهبود ارائه خدمت

۱۳۹۵/۰۹/۲۹ در ۱۸:۴۳

سرپرست اورژانس کشور بر تقویت شاخص‌های کیفی و اثرگذار اورژانس‌های بیمارستانی تاکید کرد و گفت: باید تلاش کرد که خطا در عرصه ارائه خدمات سلامت و بهداشت بسیار پایین بیاید.

به گزارش ایران پزشک، پیرحسین کولیوند در دومین روز از کنگره تخصصی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات گفت: خدمات در اورژانس بیمارستانی با بهبود امکانات و اصلاح ساختار فیزیکی بخش‌ها مطلوب‌تر می‌شود.

کولیوند در پانل اختصاصی طراحی و مدیریت اورژانس‌های بیمارستانی در این کنگره اظهار کرد: در هر جایگاهی که باشیم باید همراه با مدرن شدن تجهیزات، خدمات مطلوب‌تری به مردم و بیماران ارائه دهیم.

وی با بیان این‌که چالش‌های مختلفی در بخش‌های اورژانس بیمارستانی وجود دارد، افزود: باید تلاش شود که شاخص‌های کیفی و اثرگذار این بخش‌ها تقویت شود.

سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: برنامه‌ریزی نیروی انسانی، بهبود امکانات و روزآمد کردن تجهیزات و ارتقای فرآیندها و گردش خدمات در اورژانس و همچنین اصلاح ساختار فیزیکی بخش‌های اورژانس بیمارستانی مهم‌ترین عوامل موثر در افزایش کیفیت ارائه خدمات در بخش‌های اورژانس محسوب می‌شود و در عین حال یکی از مهم‌ترین برنامه‌های وزارت بهداشت است.

کولیوند گفت: باید تلاش کرد که خطا در عرصه ارائه خدمات سلامت و بهداشت بسیار پایین بیاید و در این راستا می‌توان امیدوار بود که به نقطه مطلوب رضایت‌مندی بیماران برسیم.

وی افزود: همچنین افزایش توان علمی و تخصصی پزشکان و پرسنل بخش‌های اورژانس بیمارستانی نیز باید در ارتقای کیفیت ارائه خدمات در اولویت قرار داشته باشد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/zagEz

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک