در آستانه اربعین حسینی انجام شد:

اعلام آماده‌باش در درمانگاه‌های نجف و کربلا

۱۳۹۵/۰۸/۲۹ در ۲۱:۵۰

رییس کمیته بهداشت و درمان اربعین از انجام هماهنگی‌های لازم با مقامات ارشد وزارت بهداشت عراق برای تامین سلامت و بهداشت زائران خبر داد و گفت: هدف ما در این ایام حفاظت از سلامت زوار است.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، پیرحسین کولیوند در حاشیه بازدید از درمانگاه‌های نجف گفت: امروز از درمانگاه‌های نجف بازدید کردم و خوشبختانه این درمانگاه‌ها از وضعیت خوبی برخوردار هستند.

وی با بیان این‌که شهر نجف نسبت به روزهای گذشته خلوت‌تر شده، اظهار کرد: هیچ‌گونه مشکلی در درمانگاه‌های شهر نجف وجود ندارد.

سرپرست اورژانس کشور افزود: تمامی کادر کمیته بهداشت و درمان اربعین برای برگزاری مراسم بزرگ اربعین که پیش‌بینی می‌شود با حضور جمعیتی ۲۰ میلیونی برگزار شود، آماده هستند.

 

کولیوند در نجف

 

کولیوند گفت: هماهنگی‌های لازم با مقامات ارشد وزارت بهداشت عراق انجام شده و دغدغه‌ای در رابطه با وجود مشکل در موضوع درمانی و بهداشتی زائران نداریم.

وی با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات از سوی زائران، اظهار کرد: زائران باید توجه داشته باشند که بر اساس قوانین و توصیه‌های مسئولان مربوطه حرکت کنند تا دچار مشکلات نشوند.

سرپرست اورژانس کشور همچنین به برگزاری نشست مشترکی با مقامات ارشد وزارت بهداشت عراق در کربلا اشاره کرد و گفت: به منظور انجام هماهنگی کامل و بیشتر بار دیگر نشست مشترکی با مقامات ارشد وزارت بهداشت عراق در کربلا خواهیم داشت.

وی افزود: به همین منظور امروز به کربلا سفر کرده و در رابطه با تامین سلامت و بهداشت زائران ایرانی اربعین در کشور عراق با مقامات وزارت بهداشت عراق گفت‌وگو خواهیم کرد.

رییس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین عنوان کرد: هدف ما در این ایام حفاظت از سلامت زوار است و در این راه تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم.

پایان پیام/

image_print

برچسب‌ها, , , , , , ,

ایران پزشک