سخنگوی وزارت بهداشت خبر داد:

افزایش فشارها برای ادامه وزارت سید حسن هاشمی

۱۳۹۶/۰۳/۲۲ در ۱۲:۱۵

حریرچی

سخنگوى وزارت بهداشت در نشست خبرى در پاسخ به سوال خبرنگار ایران پزشک مبنى بر گمانه‌زنى‌هاى فضاى مجازى در خصوص احتمال تصدى پست وزارت بهداشت توسط وى، این اظهارات را شایعه فضای مجازی خواند.

به گزارش خبرنگار ایران پزشک، ایرج حریرچی که این روزها به عنوان یکی از افراد کاندیدا برای تصدی پست وزارت بهداشت دولت دوازدهم مطرح است، در ادامه افزود: افرادى که براى وزارت مطرح مى‌شوند صرفا گمانه‌زنى است و شخص رییس جمهور تاثیرات اصلى را خواهد گذاشت و توصیه مى‌کنم به این موارد توجه نشود؛ زیرا نه با من و نه با کسى در خصوص پست وزارت صحبت نشده است.

قائم مقام وزیر بهداشت با اشاره به رضایت‌مندی مردم از عملکرد وزیر بهداشت فعلی گفت: با توجه به استقبال افکار عمومى، فشار بر این است که خود دکتر هاشمى این پست را تقبل کنند. حتی خیلى از گروه‌ها تلاش مى‌کنند که خود دکتر هاشمى قبول کنند و ادامه بدهند.

حریرچی درباره ادامه یافتن طرح تحول سلامت در دولت دوازدهم نیز گفت: این گروه تمام تلاش خود براى ارتقاى طرح تحول و ادامه آن انجام خواهد داد و با توجه به حمایت رییس جمهور و معاون اول از طرح تحول سلامت، این طرح در دولت بعدى نیز ادامه خواهد داشت.

سخنگوی وزارت بهداشت درباره ادامه یافتن طرح تحول سلامت با شکل و شمایل فعلی یا اصلاحات محتمل در این طرح تاکید کرد: هیچ طرحى نمى‌تواند در کشورى انجام شود و بدون اشکال باشد؛ بنابراین باید اشکالات آن برطرف شود.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/qaMmw

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک