معاون فنی و برنامه‌ریزی معاونت درمان وزارت بهداشت خبر داد:

امکان حضور پزشکان چهار تخصص اصلی در شهر بدره

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ در ۲۰:۵۰

معاون فنی و برنامه‌ریزی معاونت درمان وزارت بهداشت در سفر به شهرستان بدره استان ایلام در مورد کمبود نیروهای متخصص با اشاره به نزدیکی این شبکه بهداشتی به شهر دره شهر و وجود بیمارستان در این شهر گفت: این امکان وجود دارد که متخصصین را از این طریق به منطقه بیاوریم و قطعا چهار تخصص اصلی؛ اطفال، زنان و زایمان، داخلی و جراحی، در طول هفته به بیماران خدمات درمانی لازم را ارائه خواهند داد.

به گزارش ایران پزشک، علی ماهر که صبح امروز و به دستور وزیر بهداشت به همراه هیئتی از معاونت‌های وزارت بهداشت به شهر بدره استان ایلام سفر کرد، گفت: هدف از این بازدید رسیدگی به وضعیت بهداشتی درمانی استان ایلام و مطالبات مردمی شهرستان بدره بعد از سفر وزیر بهداشت به این استان بود.

وی افزود: طی بازدیدی که از امکانات بهداشتی و درمانی منطقه داشتیم در مجموع تصمیماتی را اتخاذ کردیم که در بازگشت به تهران و ارائه گزارش به وزیر بهداشت، تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

ماهر امکانات موجود در مرکز بهداشتی درمانی شهر بدره را با توجه به جمعیت تحت پوشش مناسب و استاندارد دانست و ادامه داد: در حال حاضر این مرکز با ۵ پزشک، دندان‌پزشک و ماما و داشتن آزمایشگاه در حال ارائه خدمات به مردم است.

معاون فنی و برنامه‌ریری معاونت درمان وزارت بهداشت در مورد کمبود نیروهای متخصص نیز با اشاره به نزدیکی این شبکه بهداشتی به شهر دره شهر و وجود بیمارستان در این شهر گفت: این امکان وجود دارد که متخصصین را از این طریق به منطقه بیاوریم و قطعا چهار تخصص اصلی؛ اطفال، زنان و زایمان، داخلی و جراحی، در طول هفته به بیماران خدمات درمانی لازم را ارائه خواهند داد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/cqzVr

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک