سرپرست اورژانس خبر داد:

انتقال ۲۴ مصدوم حادثه واژگونی اتوبوس به بیمارستان امداد سبزوار + اسامی

۱۳۹۶/۰۱/۳۱ در ۱۴:۰۱

سرپرست اورژانس کشور از افزایش فوتی‌های حادثه تصادف و واژگونی اتوبوس مسافربری در محور سبزوار به شاهرود خبر داد و گفت: ۴ نفر به دلیل شدت جراحات در بیمارستان فوت کردند که فوتی‌های این حادثه با احتساب ۷ فوتی در صحنه حادثه به ۱۱ نفر افزایش یافت.

به گزارش ایران پزشک، پیرحسین کولیوند در این رابطه گفت: واژگونی اتوبوس به دنبال برخورد با کامیونت در کیلومتر ۲۴ محور سبزوار به شاهرود اتفاق افتاد که ۶ پایگاه زمینی اورژانس به محل حادثه فراخوانده شدند.

وی افزود: نخستین آمبولانس ۶ دقیقه پس از اعلام حادثه به محل حادثه رسید.

کولیوند با بیان این‌که ۲۴ مصدوم این حادثه به بیمارستان امداد سبزوار انتقال داده شدند، اظهار کرد: ۴ نفر به دلیل شدت جراحات در بیمارستان فوت کردند که فوتی‌های این حادثه با احتساب ۷ فوتی در صحنه حادثه به ۱۱ نفر افزایش یافت.

سرپرست اورژانس کشور در پایان گفت: در ضمن ۲ مصدوم پس از درمان از بیمارستان ترخیص، ۲ نفر در بخش ICU و ۱۶ نفر نیز در بخش‌های تخصصی بیمارستان فوق بستری هستند.

گفتنی‌ست اسامی مصدومین بستری در بیمارستان امداد سبزوار بدین شرح است: آرزو توکلی، بصیرت توکلی، امیدرضا یزدی، زهره بابایی، مهدی کریمی، امید بیگی، عباس طریقت، عزت کریمی، کبری کریمی، بتول شکرگزار، لیلا کریمی، مهدی شاهمحمدی، محمد حسین عربی، عصمت ابراهیمی، خدیجه مرادی، مهدی طریقت، ادهم نورزایی (ICU) و فرد مجهوال هویه (ICU). همچنین مهدی شهسوار و محمد طریقت پس از درمان از بیمارستان مرخص شدند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/H8XgL

برچسب‌ها, , , , , ,

ایران پزشک