سرپرست سازمان اورژانس کشور خبر داد:

انجام ۵۸۵ ماموریت اورژانسی در مراسم تشییع آیت الله هاشمی

۱۳۹۵/۱۰/۲۱ در ۲۱:۴۰

سرپرست سازمان اورژانس کشور از انجام ۵۸۵ ماموریت ویژه اورژانسی در مراسم تشییع و خاکسپاری آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

به گزارش ایران پزشک، پیرحسین کولیوند عصر سه شنبه گفت: از صبح تا عصر امروز (سه شنبه) نیروهای فوریت‌های پزشکی تهران ۵۸۵ ماموریت اورژانسی برای خدمت‌رسانی به شرکت کنندگان در مراسم تشییع که دچار مشکلات پزشکی شده بودند انجام دادند که فقط ۱۵ مورد این ماموریت‌ها لغو شد.

سرپرست اورژانس کشور اضافه کرد: ۵۴۷ مورد از مراجعه‌ کنندگان در محل حضور ماموران اورژانس درمان شدند.

وی افزود: ۲۳ نفر از این افراد نیز به مراکز درمانی منتقل شدند که یک مورد از آن‌ها به بیمارستان امام خمینی (ره) اعزام شده است.

کولیوند خاطرنشان کرد: یک نفر از افراد نیازمند درمان به بیمارستان بهارلو، یک نفر به بیمارستان خاتم الانبیا (ص)، یک نفر به بیمارستان شهدای هفتم تیر و سه نفر نیز به بیمارستان فیروز آبادی، دو نفر به بیمارستان نیروی انتظامی و ۱۴ نفر به بیمارستان فیروزگر منتقل شدند.

ازدحام میلیونی و تالمات درونی مردم در طول تشییع و اقامه نماز میت و نیز در حرم مطهر امام راحل سبب بروز مشکلات پزشکی برای برخی تشییع کنندگان از جمله آیت الله حسن صانعی عضو مجمع تشخیص مصلحت شد.

 

حال نامساعد آیت الله صانعی

 

پیرحسین کولیوند همچنین درباره حال نامساعد آیت الله صانعی در مراسم خاکسپاری آیت الله هاشمی گفت: اقدامات لازم برای درمان آیت الله صانعی در بیمارستان انجام شد و ما نیز با حضور بر بالین او بر روند درمان نظارت داشتیم.

وی عنوان کرد: خوشبختانه پس از انجام اقدامات درمانی لازم، وی با وضعیت عمومی خوب از بیمارستان مرخص شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/Z5Z6F

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک