برون سپاری، راه حل ارائه خدمات ایده آل در بخش درمان

۱۳۹۶/۰۶/۱۰ در ۱۴:۴۴

تخت بیمارستانی

عضو هیئت مدیره نظام پزشکی نظر آباد در خصوص ارتباط بخش خصوصی با دولتی در حوزه بهداشت و درمان گفت: برای رسیدن به نقطه مطلوب و ایده آل، بخش دولتی باید مقداری از خدمات خود را به صورت برون سپاری ارائه کرده و با بخش خصوصی و بخش‌های مختلف خیریه همکاری‌های لازم را داشته باشد.

به گزارش ایران پزشک، چنگیز علی پور با اشاره به این‌که عملکرد اصلی وزارت بهداشت هدف گذاری، برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی است، گفت: وزارت بهداشت باید در انجام بسیاری از کارها و خدمات با بخش خصوصی همکاری و همراهی داشته باشد.

وی با بیان این‌که منشورهای حقوقی هرگز با زور و اجبار رعایت نمی‌شوند، افزود: ارائه خدمات در ایده آل‌ترین شرایط ممکن همواره نیازمند گذر زمان است.

عضو هیئت مدیره نظام پزشکی نظر آباد با اشاره به این‌که امروزه هزینه‌های بسیاری از بیمارستان‌های خصوصی افزایش پیدا کرده، بیان کرد: در بسیاری از مواقع بخش خصوصی در حوزه درمان مجبور می‌شود تا خدمات خود را با هزینه‌های بالا ارائه کند.

وی ادامه داد: حرکت بدون هدف و برنامه در حوزه بهداشت و درمان همواره آسیب‌های کار و خدمات را افزایش داده و نقطه مطلوب و ایده آل را دورتر می‌کند.

علی پور در خصوص ارتباط بخش خصوصی با دولتی در حوزه بهداشت و درمان در رادیو گفت‌وگو بیان کرد: برای رسیدن به نقطه مطلوب و ایده آل، بخش دولتی باید مقداری از خدمات خود را به صورت برون سپاری ارائه کرده و با بخش خصوصی و بخش‌های مختلف خیریه همکاری‌های لازم را داشته باشد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/IuA5l

برچسب‌ها, , , , , ,

ایران پزشک