معاون درمان سازمان تامین اجتماعی مطرح کرد:

برگزاری جشن استقرار هتلینگ در مراکز درمانی تامین اجتماعی تا پایان سال

۱۳۹۵/۰۶/۰۸ در ۱۷:۲۶

طرح ارتقای هتلینگ بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد تهران، هم‌زمان با هفته دولت و با حضور معاون درمان سازمان تامین اجتماعی و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، محمد علی همتی، معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در مراسم افتتاح این طرح گفت: اجرای طرح ارتقای هتلینگ علاوه بر این‌که با رشد درجه رضایت‌مندی بیمه‌شدگان همراه است، موجب ارتقای سطح رضایت‌مندی در کادر درمانی و کارکنان مراکز درمانی نیز می‌شود.

همتی پیشبرد طرح ارتقای هتلینگ را از جمله برنامه‌های سازمان تامین اجتماعی عنوان کرد و افزود: طرح ارتقای هتلینگ در ٢٢ بیمارستان تامین اجتماعی در سال گذشته اجرا شد و امسال هم در سایر بیمارستان‌ها که حدود ۴٨ مرکز را شامل می‌شود به سرانجام خواهد رسید.

وی اظهار کرد: بیمارستان شهید دکتر لبافی‌نژاد دارای بخش‌های مهم کشور به لحاظ درمانی است. ضمن این‌که این بیمارستان، بیمارستان ویژه‌ای برای سازمان تامین اجتماعی به شمار می‌آید.

همتی با بیان این‌که فرایند ارتقای هتلینگ مراکز درمانی ادامه خواهد یافت، گفت: اصلاح چارت نیروی انسانی دیگر محور برنامه ارتقای هتلینگ است که مورد توجه قرار خواهد گرفت.

وی اظهار امیدواری کرد که در پایان سال ۹۵، مراسم جشن استقرار هتلینگ در مراکز درمانی تامین اجتماعی برگزار شود.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: این سازمان به ریل اصلی خدمت‌رسانی بازگشته است؛ امروز معادل ١٠ سال گذشته تجهیزات برای مراکز درمانی تامین اجتماعی خریداری و لحاظ شده است.

همتی عرصه خدمت‌رسانی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تامین اجتماعی را حائز اهمیت دانست و افزود: تلاش این سازمان بر خدمت‌رسانی مفید و موثر به بیمه‌شدگان به عنوان صاحبان اصلی سازمان متمرکز شده است.

وی با اشاره به تدوین برنامه راهبردی و استراتژیک پنج ساله سازمان تامین اجتماعی، ادامه داد: این سازمان توانست برنامه‌های عملیاتی را مدون و مسیر خود را به درستی تعیین کند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/KX5kG

برچسب‌ها, ,

ایران پزشک