رییس انجمن آترواسکلروز ایران خبر داد:

برگزاری ششمین همایش قلب و فناوری‌های نوین

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ در ۲۰:۴۳

رییس انجمن آترواسکلروز ایران از برگزاری ششمین همایش قلب و فناوری‌های نوین و همایش مشترک قلب، غدد و اعصاب خبر داد و گفت: آخرین دستاوردهای تشخیص، درمان و پیشگیری از بیماری‌های مشترک قلب و اعصاب و غدد در این همایش ارائه می‌شود.

به گزارش ایران پزشک، مسعود قاسمی در آستانه برگزاری ششمین همایش قلب و فناوری‌های نوین و همایش مشترک قلب، غدد و اعصاب اظهار کرد: انجمن آترواسکلروز ایران و مرکز تحقیقات اندوواسکولار با حمایت وزارت بهداشت در طرح مدون بازآموزی دانشگاه‌های کشور اقدام به برگزاری ششمین سمینار دوسالانه قلب و فناوری‌های نوین کرده است.

وی افزود: همایش مشترک قلب و اعصاب همراه با همایش قلب و غدد درون ریز جهت ارائه آخرین دستاوردهای تشخیصی، درمانی و بیماری‌های مشترک قلب، اعصاب و غدد طی روزهای ۱۴ و ۱۵ بهمن در تالار همایش‌های پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

رییس انجمن آترواسکلروز ایران ادامه داد: از آن‌جایی که بیماری عروقی قلب و بیماری‌هایی که به گونه‌ای با نارسایی قلب مرتبط می‌شود، اشتراک مستقیم و غیر مستقیم با سایر اعضای بدن دارد، همکاران متخصص در رشته‌های داخلی از جمله قلب، غدد و اعصاب برای اطلاع از آخرین تحقیقات رشته تخصصی و فوق تخصصی می‌توانند در این همایش شرکت کنند.

قاسمی بیان داشت: برگزاری چنین سمینارهایی این امکان را فراهم کرده که متخصصان گروه‌های پزشکی در جهت تشخیص به موقع و درمان موثر بیماری‌ها گام بردارند؛ به همین منظور انجمن آترواسکلروز و آندواسکلر امسال در قالب ششمین همایش خود طی چندین سخنرانی تخصصی و فوق تخصصی و برگزاری حداقل ۸ میزگرد یا پانل مشترک در حوزه قلب و غدد و اعصاب برای به روز رسانی آخرین دستاوردهای مورد نظر گام برداشته است.

رییس ششمین همایش قلب و فناوری‌های نوین گفت: در این برنامه از اعضای مهم هیئت علمی داخل و خارج کشور جهت ارائه مطالب و برنامه‌های علمی دعوت به عمل می‌آید.

قاسمی تصریح کرد: از جمله موارد گفت‌وگو در این همایش بیماری شایع تیروئید و اشتراکات آن با قلب مثل تندی و کندی ضربان، اختلالات ریتم قلب و تظاهرات عروقی منتشر شامل تصلب شرائین و اشتراک به عروق کاروتید گردن و داخل مغزی همچنین سکته‌های عروقی با منشا مغز، دیابت شیرین و افزایش فشار خون شریانی است.

ششمین همایش قلب و فناوری‌های نوین و همایش مشترک قلب، غدد و اعصاب ۱۴ و ۱۵ بهمن در پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود.

پایان پیام/

Print Friendly, PDF & Email

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک