از اول شهریور کلید می‌خورد؛

برگزاری نخستین جشنواره فیلم سلامت

۱۳۹۵/۰۵/۳۱ در ۱۵:۳۶

نخستین جشنواره فیلم سلامت از دوشنبه، اول شهریور با رقابت ۱۳۹ اثر هنری در رشتههای مختلف آغاز به کار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک به نقل از ایرنا، نخستین جشنواره فیلم سلامت فردا با نمایش ۲۴ فیلم بلند سینمایی، ۳۹ مستند، ۳۵ کوتاه، ۲۰ تیزر و نماهنگ و ۱۸ اثر دانشجویی در پردیس چارسو آغاز می‌شود. در این جشنواره ۲۵ فیلم تلویزیونی، ۱۳ سریال، ۹۲ برنامه و گزارش خبری مورد ارزیابی داوران قرار خواهد گرفت و در نهایت برگزیدگان این بخش‌ها در مراسم اختتامیه جشنواره معرفی خواهند شد.

برگزاری نشست‌های تخصصی با محوریت سلامت و سینما به بهانه نمایش چند اثر سینمایی از دیگر بخش‌های این جشنواره است. نمایندگان انجمن‌ها و سازمان‌های مردم نهاد سلامت محور نیز در این جشنواره حضور داشته و با مخاطبان جشنواره سلامت از نزدیک گفت‌وگو خواهند کرد.

همچنین ۱۵ نشست تخصصی با موضوعات سلامت در کنار نمایش آثار سینمایی، کوتاه، مستند و دانشجویی در جشنواره قیلم سلامت برگزار خواهد شد.

در ایام برگزاری جشنواره در پردیس چارسو نشست‌هایی با موضوعات سبک زندگی، اوتیسم، فرزندپروری (سرپرست خوب، سرپرست بد)، اعتیاد، سلامت روان (سلامت معنوی)، معلولیت، ایدز، ام اس، فرزند آوری (تولد، مرگ و جمعیت)، آلزایمر، مراقبت از بیمار (خود مراقبتی)، سلامت اجتماعی، خیرین سلامت، اهدای عضو و سرطان برگزار خواهد شد.

این نشست‌های تخصصی که با همراهی پزشکان متخصص و اهالی سینما است، هر روز از ساعت ۱۴ تا ۱۹:۳۰ در سالن شماره ۲ پردیس چارسو برگزار می‌شود.

نخستین جشنواره فیلم سلامت به ریاست سید محمد هادی ایازی و دبیری ابراهیم داروغه‌زاده از ۱ تا ۵ شهریور در پردیس چارسو برگزار خواهد شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/PywD2

برچسب‌ها

ایران پزشک