رییس پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی تاکید کرد:

بومی‌سازی فناوری جهت تقویت زیرساخت‌های تولید ملی

۱۳۹۷/۰۲/۰۱ در ۱۵:۴۸

رییس پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی با اعلام خبر برگزاری سومین کنگره بین المللی سه گانه و دهمین کنگره ملی سرطان پستان در سال ۲۰۱۹ توسط پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی، گفت: در سال حمایت کالای ایرانی، وظیفه مراکز علمی تحقیقاتی و درمانی همچون پژوهشکده معتمد، ارتقا و بهره‌گیری هرچه بیشتر از دانش بومی به منظور تقویت و بهینه‌سازی زیرساخت‌های لازم برای تولید ملی است.

به گزارش ایران پزشک، کیوان مجیدزاده، برگزاری کنگره بین المللی سه گانه پژوهشکده معتمد را گامی دیگر در جهت افزایش فعالیت‌ها، همکاری‌ها و تبادلات علمی پژوهشی بین المللی و آشنایی هرچه بیشتر متخصصان و پژوهشگران دنیا با آخرین دستاوردهای تکنولوژیک کشورمان عنوان کرد.

وی دانش و توان‌مندی دانش پژوهان کشور را هم پایه و هم ردیف برترین‌های دنیا دانست و افزود: خوشبختانه در مسائل درمانی و تحقیقات انجام شده می‌توان به صراحت گفت کشور ما هم‌تراز سایر کشورهای پیش‌رفته بوده و می‌تواند ضمن تکیه به داشته‌های خود و بومی‌سازی فناوری و همچنین تقویت ساختارهای لازم در جهت محصولات دانش بنیان اقدام کند.

گفتنی‌ست کنگره بین المللی سه گانه پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی، شامل کنگره سرطان پستان، کنگره طب فراگیر در سرطان و سمپوزیوم سرطان سارکوما در سال ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/F6DGD

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک