مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو:

تجهیزات تولید داخل در گروی کیفیت ایده آل و جهانی است

۱۳۹۶/۰۳/۱۶ در ۱۳:۵۳

بیگلر

مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: نظارت بر تولید و کنترل کیفی از مقوله‌های مهمی است که در اولویت برنامه‌های اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو قرار دارد و شرکت‌های تولیدی باید این دو مقوله مهم را رعایت کنند تا بتوانند صادرات داشته باشند.

به گزارش ایران پزشک، محمود بیگلر با بیان این‌که تولیدات تجهیزات پزشکی در راستای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی حمایت می‌شوند، اظهار کرد: تجهیزات پزشکی تولید داخل که باعث اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی می‌شوند باید نگاه جهانی برای صادرات داشته باشند.

وی افزود: نظارت بر تولید و کنترل کیفی از مقوله‌های مهمی است که در اولویت برنامه‌های اداره کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو قرار دارد و شرکت‌های تولیدی باید این دو مقوله مهم را رعایت کنند تا بتوانند صادرات داشته باشند.

بیگلر ادامه داد: کیفیت تجهیزات پزشکی باید در همه زمینه‌ها کیفیت ایده آل باشد که در این زمینه جلسات متعددی را با انجمن‌ها داشته و تاکید کرده‌ایم که باید نظارت بر کیفیت در اولویت باشد که در این صورت می‌توانیم صادرات به تمام دنیا داشته باشیم.

مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در پایان گفت: امیدواریم در آینده نزدیک تمامی شرکت‌های تولیدی ما بتوانند صادرات چشمگیری را به تمامی کشورها داشته باشند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/3wTxK

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک