معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت مطرح کرد:

تحویل بیش از ۲۰ هزار تخت از ۲۱ هزار تخت بیمارستانی تا پایان فروردین

۱۳۹۶/۰۲/۱۰ در ۱۸:۰۴

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با بیان این‌که تا پایان فروردین امسال، ۲۰ هزار و ۳۴۷ تخت بیمارستانی جدید در قالب طرح تامین ۲۱ هزار تخت بیمارستانی، تحویل داده شده، گفت: همچنین ۶۵ پروژه با ۷۰۴۸ تخت در حال اجرا است که از این تعداد ۱۱ پروژه با مجموع ۲۶۹۳ تخت جزو پروژه‌های بالای ۲۰۰ تخت است.

به گزارش ایران پزشک، سیدعلی صدرالسادات با بیان این‌که توانسته‌ایم تعهدمان را در خصوص تامین ۲۱ هزار تخت بیمارستانی تحقق ببخشیم، گقت: در سال گذشته با عنایات خداوند متعال و تاسی از فرامین رهبر معظم انقلاب توانستیم پروژه‌های بیمارستانی بسیاری را در قالب طرح تامین ۲۱ هزار تخت بیمارستانی به سرانجام برسانیم؛ به طوری که تا پایان فروردین ماه امسال ۲۰ هزار و ۳۴۷ تخت بیمارستانی جدید تحویل شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به این‌که تاکنون از تعداد ۴۸۱ پروژه ۴۱۶ پروژه تحویل شده، اظهار کرد: در سال ۹۵ تعداد ۱۱۱ بیمارستان با ۷۶۰۶ تخت تحویل شد که از این تعداد ۱۱ پروژه مربوط به بیمارستان‌های بالای ۲۰۰ تخت با مجموع ۳۹۶۸ تخت بوده است.

صدرالسادات ادامه داد: همچنین ۶۵ پروژه با ۷۰۴۸ تخت در حال اجرا است که از این تعداد ۱۱ پروژه با مجموع ۲۶۹۳ تخت جزو پروژه‌های بالای ۲۰۰ تخت است و تلاش برای به سرانجام رساندن باقی پروژه‌ها ادامه دارد.

وی در پایان گفت: نوع خدمات دهی این بیمارستان‌ها به دو نوع عمومی و تخصصی تقسیم می‌شود که بخش تخصصی شامل بیمارستان‌های کودکان، سوختگی، قلب، روانی، تنفسی، پوست، چشم و گوش و حلق و بینی می‌شود.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/UBTCV

برچسب‌ها, , , ,

ایران پزشک