تغییرات آزمون ورودی دستیاری دندان‌پزشکی

۱۳۹۷/۰۳/۱۹ در ۲۱:۱۴

امتحان

دبیر شورای آموزش دندان‌پزشکی و تخصصی با اشاره به برگزاری آزمون‌های ارتقای دستیاری و ورودی دستیاری دندان‌پزشکی در روز ۱۴ تیر ماه، از تغییرات جزیی در آزمون ورودی دستیاری دندان‌پزشکی خبر داد.

به گزارش ایران پزشک، حسین رزمی ضمن اعلام این خبر گفت: به دلیل مشکلاتی که ممکن بود برای داوطلبین آزمون ورودی دستیاری پیش آید و همچنین حجم بالای دانشجویان کارشناسی ارشد که در نوبت صبح آزمون خواهند داشت، با هماهنگی و برنامه ریزی مرکز سنجش آموزش پزشکی مقرر شد آزمون ورودی دستیاری دندان‌پزشکی راس ساعت ۱۴:۳۰ بعدازظهر ۱۴ تیرماه سال جاری در دانشکده‌های دندان‌پزشکی برگزار شود که اطلاع رسانی آن متعاقبا انجام خواهد شد.

وی افزود: با توجه به این تغییر ساعت و به دلیل کاهش استرس و رفع دغدغه داوطلبین با نظر شورای مدیران معاونت آموزشی مقرر شد زمان بیشتری برای این آزمون در نظر گرفته شود.

دبیر شورای آموزش دندان‌پزشکی و تخصصی تصریح کرد: آزمون ارتقای دستیاری دندان‌پزشکی که مخصوص دستیاران شاغل به تحصیل است، با هماهنگی مرکز سنجش آموزش پزشکی و دبیرخانه شورای آموزش دندان‌پزشکی و تخصصی در دانشکده‌های محل تحصیل دانشجویان برگزار خواهد شد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/TdxUN

برچسب‌ها, , , ,

ایران پزشک