در پی شایعات پیرامون سلامت استاد شجریان، اعلام شد:

حال خسرو آواز ایران خوب است

۱۳۹۵/۰۶/۱۳ در ۱۴:۲۷

در پی انتشار شایعه‌هایی درباره سلامتی محمد رضا شجریان، مدیرعامل خانه موسیقی پس از تماس با خانواده او، از ادامه مراحل درمانی‌اش خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک به نقل از روابط عمومی خانه موسیقی، در پی انتشار شایعه‌هایی درباره سلامتی استاد محمدرضا شجریان، حمیدرضا نوربخش، مدیرعامل خانه موسیقی با خانواده او تماس گرفت و جویای احوال «استاد آواز ایران» شد.

نوربخش درباره سلامتی استاد شجریان گفت: در روزهای گذشته پس از انتشار شایعه‌هایی با خانواده استاد شجریان تماس گرفتم و آن‌طور که خبردار شدیم، مراحل درمانی او همچنان ادامه دارد و خوش‌بختانه هیچ‌کدام از شایعه‌ها صحت ندارد. 

او ادامه داد: به گفته تیم پزشکان معالج استاد در آمریکا مرحله نخست شیمی‌درمانی او به پایان رسیده و پس از گذراندن دوران نقاهت، مراحل درمانی‌اش ادامه پیدا می‌کند.

مدیرعامل خانه موسیقی اظهار کرد: امیدواریم مراحل درمانی این استاد برجسته موسیقی ایران با موفقیت انجام شود و در آینده نزدیک شاهد حضور او در کشور باشیم. 

نوربخش با اشاره به انتشار شایعه‌های بی‌اساس درباره سلامتی استاد شجریان گفت: از همه علاقه‌مندان و مردم هنردوست ایران می‌خواهم فقط از مراجع رسمی یگیر سلامتی استاد شجریان باشند و به شایعه‌های منتشرشده در فضای مجازی توجه نکنند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/xbP50

برچسب‌ها, ,

ایران پزشک