حضور پروفسور هانس واسن، استاد سرطان‌های وراثتی در ایران

۱۳۹۷/۰۱/۲۴ در ۲۲:۲۸

هانس واسن

به دعوت دفتر توسعه فناوری و همکاری‌های بین الملل پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی و همکاری و هماهنگی رایزنی علمی و فناوری ایران در اروپا و بنیاد فرهیختگان و نخبگان ایران و اروپا، پروفسور Hans Vasen، استاد سرطان‌های وراثتی و رییس بنیاد و مرکز ریجستری و تشخیص سرطان‌های موروثی هلند به ایران خواهد آمد.

به گزارش ایران پزشک، پروفسور واسن از چهره‌های مشهور در سطح جهان در زمینه سرطان‌های موروثی، موسس شبکه سرطان خاورمیانه و نویسنده دستورالعمل اروپایی است که به منظور توسعه شبکه سرطان خاورمیانه و گسترش همکاری در حوزه پیش‌گیری و تشخیص سرطان عازم ایران است.

وی که برای دومین بار است به دعوت پژوهشکده معتمد جهاد دانشگاهی به ایران می‌آید، از ۲۶ فروردین تا ۵ اردیبهشت در ایران حضور خواهد داشت.

به منظور استفاده حداکثری از حضور پروفسور واسن، دفتر توسعه فناوری و همکاری‌های بین الملل پژوهشکده معتمد در نظر دارد دیدار این دانشمند برجسته بین المللی را برای سایر محققین، پژوهش‌گران و مراکز همکار علمی، تحقیقاتی و دانشگاهی علاقمند، مهیا کند.

در صورت تمایل جهت هماهنگی می‌توانید در خواست خود را از طریق ایمیل به آدرس tdico@ibcrc.ir ارسال یا با شماره تماس ۸۸۶۷۹۴۰۲-۰۲۱ تماس حاصل کنید.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/kWuhc

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک