حمله همراه بیمار به پزشک مقیم اورژانس در قشم

۱۳۹۴/۱۱/۰۲ در ۰۰:۱۹

حمله همراه بیمار به پزشک مقیم اورژانس، سبب شکستگی و خون‌ریزی شدید بینی وی شد.
 
به گزارش پایگاه خبری «ایران پزشک»، هرمز نصیری، پزشک مقیم اورژانس بیمارستان پیامبر اعظم قشم که توسط همراه بیمار مورد ضرب و شتم قرار گرفت در این رابطه گفت: در اورژانس مشغول درمان بیمار بستری بودم که پسری حدودا ۷ ساله به همراه پدرش وارد اورژانس شد و از من درخواست معاینه کردند.
وی افزود: به پدر بچه گفتم اجازه بدهید کارم با بیمار بستری تمام شود، سپس به معاینه پسر شما (که حال عمومی خوبی هم داشت) خواهم پرداخت. در این مدت لطفا شما قبض تهیه نمایید که با گفتن این جمله پدر بچه مشتی به صورت من وارد کرد، به طوری که بینی‌ام دچار شکستگی و خون‌ریزی شدید شد.
وی افزود: پس از حمله به من، پدر فورا بچه خود را بغل و به سرعت از بیمارستان فرار کرد و این در حالی است که طبق گفته کادر بیمارستان این پدر و پسر صبح نیز به علت تب پسربچه به بیمارستان مراجعه کرده و بدون تهیه قبض مورد معاینه پزشک قرار گرفته بود، اما ظاهرا تب دوباره به سراغ بچه آمده بود و آنها نیز برای بار دوم راهی بیمارستان شده بودند.

در همین رابطه فرامرز صادقی، رئیس نظام پزشکی قشم نیز توضیحاتی ارائه کرد و گفت: پزشک مقیم شیفت عصر اورژانس بیمارستان پیامبر اعظم در حال درمان بیمار دچار خون‌ریزی معده بوده است که پدری بچه خود را به اورژانس آورده و به پزشک می‌گوید که بچه‌ام همچنان تب دارد.
وی افزود: پزشک اورژانس به او می‌گوید لطفا چند لحظه صبر کنید، دستم بند است که همراه بیمار مشت سنگینی بر صورت این پزشک وارد می‌کند و سبب شکستگی و خون‌ریزی شدید بینی وی می‌شود و سپس بچه را بغل کرده و از بیمارستان فرار می‌کند که ظاهرا نگهبانان بیمارستان شماره پلاک ماشین وی را یادداشت می‌کنند تا بتوان از این طریق از او شکایت کرد.
به گفته رئیس نظام پزشکی قشم هنوز گزارش مکتوب و مبسوطی از این حادثه به دست وی نرسیده است.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/HcaLx

برچسب‌ها, , , , , ,

ایران پزشک