۰

دعوت قاضی پور از قاضی زاده هاشمی برای مناظره تلویزیونی

۱۳۹۷/۰۲/۲۴ در ۱۵:۵۶

عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی از گران شدن قیمت دارو انتقاد کرد.

به گزارش ایران پزشک به نقل از خانه ملت، نادر قاضی‌ پور با تاکید بر لزوم استفاده از کالاهای ایرانی گفت: وجود بحث رانت‌خواهی، رشوه و مسافرت خارجی برخی‌ها، از دلایلی است که مانع رشد صنایع پایین دستی شده و افزایش خام فروشی در کشور را در پی داشته است.

عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی باید با توجه به گران شدن قیمت دارو در مدت اخیر با متولیان بخش دارو در کشور و واردکنندگان و تولیدکنندگان جلسه مشترک برگزار کند تا اقدامات لازم برای تسهیل در ارائه دارو با قیمت مناسب به بیماران انجام شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: افزایش قیمت دارو در روزهای گذشته، بیماران و خانواده‌های آنان را با مشکلات جدی روبه‌رو کرده است و در این راستا درخواست دارم با توجه به اهمیت موضوع جلسه‌ای نیز با حضور نوبخت، رییس سازمان وبرنامه بودجه و مسئولان ذی ربط در کمیسیون اصل ۹۰ تشکیل شود.

قاضی پور در خصوص شکایت قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت و درمان از وی، گفت: انتقاد بنده از وزیر بهداشت در خصوص عدم توجه کافی وزارت بهداشت به استفاده از تولیدات داخلی است و در این راستا حاضرم با آقای قاضی زاده با حضور کارشناسان در مناظره تلویزیونی شرکت کنم تا مردم درباره موضوع قضاوت کنند.

عضو کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: این‌که وزیر بهداشت از بنده به قوه قضائیه شکایت کرده است مسئله خاصی نیست و بنده حاضرم دلایل خود را بیان کنم تا واقعیت‌ها روشن شود.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/xBiDZ

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید