رقابت تیترهای سلامت در سازمان غذا و دارو

۱۳۹۶/۰۱/۲۸ در ۱۵:۰۸

روابط عمومی سازمان غذا و دارو از اصحاب رسانه دعوت کرد تا در سومین دوره مسابقه تیتر یک سلامت سازمان غذا و دارو که به مناسبت هفته سلامت برگزار می‌شود، شرکت کنند.

به گزارش ایران پزشک، اصحاب رسانه‌های عمومی، تخصصی، ملی و محلی اعم از خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، مجلات، گروه‌های رسمی تلگرامی، خبرنگاران صوتی و تصویری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه و کانال‌های مجازی رسمی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند؛ همچنین شرکت کنندگان صرفا مجاز به ارسال سه تیتر هستند.

روابط عمومی سازمان غذا و دارو در اطلاعیه خود تاکید کرده که تیترهای ارسالی باید در حوزه‌های مرتبط با فعالیت‌های سازمان غذا و دارو اعم از فرآورده‌های غذایی، دارو، مکمل، آرایشی بهداشتی، تجهیزات و ملزمات پزشکی، فرآورده‌های طبیعی و سنتی، فعالیت‌های آزمایشگاه‌های مرجع و نیز نشان حلال سازمان غذا و دارو باشد.

زمان مورد قبول انتشار تیترها از ابتدای اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۵ تا آخر فروردین ماه امسال است.

تیترها باید همراه لینک یا تصویری از انتشار آن به آدرس اینترنتی Pr-ifdona@yahoo.com ارسال یا به صورت تلگرامی و حضوری به روابط عمومی سازمان غذا و دارو تحویل گردد؛ در بخش صوتی و تصویری نیز فایل تیترها به هر دو صورت یاد شده قابل دریافت است.

فرصت ارسال تیترها از ۲۸ فروردین تا پایان روز اداری یکشنبه سوم اردیبهشت ماه است؛ از برگزیدگان با حضور رئیس سازمان غذا و دارو تقدیر خواهد شد.

گفتنی‌ست در دومین دوره مسابقه تیتر یک سلامت سازمان غذا و دارو، یکی از تیترهای پایگاه خبری ایران پزشک نیز در بین برگزیدگان قرار داشت.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/bRCt9

برچسب‌ها, ,

ایران پزشک