رییس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت:

سیاست‌گذاری‌های صنعت بیمه کلان نیاز به اصلاح دارد

۱۳۹۶/۰۳/۰۳ در ۱۲:۴۶

دندان پزشکی

رییس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت با بیان این‌که سیاست‌گذاری‌های صنعت بیمه نیاز به اصلاح دارد، گفت: بخشی از پولی که شرکت‌های بیمه از بیمه‌شدگان دریافت می‌کنند باید صرف ارائه خدمات دهان و دندان شود.

به گزارش ایران پزشک، حمید صمدزاده در خصوص سیاست‌گذاری‌های بیمه‌های کلان در کشور گفت: متاسفانه سیاست‌های صورت گرفته در حوزه صنعت بیمه‌های کلان در کشور با توجه به اهمیت این موضوع در بین مردم از تراز مطلوبی برخوردار نیست.

وی افزود: کشیدن دندان آخرین و کم هزینه‌ترین راه برای درمان دندان است؛ در حالی‌که بیمه‌های ایرانی با سیاست‌گذاری‌های بیمه‌ای، این آخرین راه را به عنوان اولین راه به افراد نشان می‌دهند.

رییس اداره بهداشت دهان و دندان وزارت بهداشت در خصوص سیاست‌های مطلوب در حوزه بیمه‌های کلان، اظهار کرد: فرهنگ عمومی درمان و سیاست‌های بیمه‌های کلان باید به گونه‌ای باشد تا افراد بیش از درمان به فکر پیشگیری بیماری‌ها باشند.

صمدزاده با بیان این‌که سیاست‌گذاری‌های صنعت بیمه کلان نیاز به اصلاح دارد در برنامه «گفت‌وگوی اجتماعی» رادیو گفت‌وگو اظهار کرد: بخشی از پولی که شرکت‌های بیمه از بیمه‌شدگان دریافت می‌کنند باید صرف ارائه خدمات دهان و دندان شود؛ در حالی‌که بسیاری از شرکت‌های بیمه این موضوع را در ارائه خدمات در نظر نمی‌گیرند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/5U8TC

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک