مدیرعامل شرکت داروسازی خوارزمی:

صنعتی‌ها برای حفظ محیط زیست دست به دست هم دهند

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ در ۲۳:۰۱

ترحمی

مدیرعامل شرکت داروسازی خوارزمی گفت: حفاظت از محیط زیست فقط به داروسازان مرتبط نمی‌شود و حتی صنعت خودروسازی که خودش باعث بروز مشکل آلودگی هوا می‌شود نیز باید کارهایی مثل درخت‌کاری و توجه به محیط زیست را انجام بدهد.

پیمان ترحمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایران پزشک در روز درخت‌کاری با اشاره به اهمیت محیط زیست گفت: صنعت داروسازی نیز مانند همه مردم جامعه به مباحث محیط زیستی اهمیت می‌دهد. امروز یک کار نمادین توسط شرکت داروسازی خوارزمی انجام شد و تعدادی نهال کاشتیم.

وی افزود: هرچند همه ما درگیر کارهای روزمره هستیم، اما باید به مباحث محیط زیستی نیز توجه کنیم. متخصصین و فرهیختگان جامعه باید به این موارد اهمیت بیشتری بدهند.

ترحمی بیان کرد: اگر کارهایی مثل درخت‌کاری باعث شود که مجموعه‌های دیگر نیز این کار را انجام بدهند، می‌توان کارهای فرهنگی بیشتری نیز انجام داد. به هر حال راهی که ما انتخاب کردیم، حفاظت از محیط زیست است.

 

روز درختکاری

 

مدیرعامل شرکت داروسازی خوارزمی گفت: قصد داریم این کار را در سطح کشور پیش ببریم. کاشت ۵۵ نهال که امروز انجام شد، شاید ناچیز باشد، اما به هر حال اتفاق خوبی است و ممکن است افرادی را به فکر بیندازد.

وی اظهار کرد: به طور مثال شرکت‌های داروسازی می‌توانند به این حوزه‌ها نیز وارد شوند و ما نیز امیدواریم تا حد امکان در راستای فرهنگ‌سازی و حفظ طبیعت تلاش بیشتری انجام دهیم. حفاظت از محیط زیست فقط به داروسازان مرتبط نمی‌شود و حتی صنعت خودروسازی که خودش باعث بروز مشکل آلودگی هوا می‌شود نیز باید کارهایی مثل درخت‌کاری و توجه به محیط زیست را انجام بدهد.

گفتنی‌ست صبح امروز به مناسبت روز درخت‌کاری، جمعی از داروسازان به همت شرکت داروسازی خوارزمی در پارک جنگلی چیتگر چند نهال کاشتند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/BUZ06

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک