به مناسبت هفته دولت؛

وزیر بهداشت به خراسان جنوبی و رضوی می‌رود

۱۳۹۵/۰۶/۰۳ در ۰۸:۴۶

وزیر بهداشت در سفر دو روزه خود به مناسبت هفته دولت به استان خراسان جنوبی می‌رود و از چندین پروژه در حال ساخت دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بازدید و تعدادی از آن‌ها را افتتاح خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، سید حسن هاشمی بعد از ظهر چهارشنبه ضمن بازدید از بیمارستان ولیعصر شهرستان قائن و پروژه در حال ساخت اورژانس این بیمارستان، سلامتکده طب سنتی حکمت شرق بیرجند واقع در امامزادگان باقریه و بخش اورژانس بیمارستان ولی عصر(عج) این شهرستان را افتتاح خواهد کرد.

بازدید از پروژه مجموعه سلامت و نشست با اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و پس از آن نشست با مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی از دیگر برنامه‌های روز نخست سفر وزیر بهداشت به این استان خواهد بود.

وی همچنین در روز دوم سفر خود از پروژه‌های در حال ساخت شهرستان خوسف، بیمارستان شهید مصطفی خمینی طبس، مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان‌های بشروییه و فردوس و همچنین بیمارستان امام علی (ع) سرایان بازدید خواهد کرد.

وزیر بهداشت پنج‌شنبه شب از خراسان جنوبی به خراسان رضوی خواهد رفت و در روز سوم سفر خود علاوه بر افتتاح دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد مقدس و در حرم رضوی سخنرانی می‌کند.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/C2Ehi

برچسب‌ها, , , ,

ایران پزشک