پایان ساخت بیمارستان فرقانی قم پس از بیست سال

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ در ۱۲:۳۴

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم از پذیرش بیمار در بیمارستان فرقانی قم در آستانه سال‌روز ۱۹ دی ماه خبر داد.

به گزارش ایران پزشک، محمدرضا مظفری با اشاره به تکمیل و تجهیز بیمارستان فرقانی قم گفت: خوشبختانه این بیمارستان بعد از ۲۰ سال با عنایت دولت و همت دانشگاه علوم پزشکی قم به اتمام رسید تا افتخاری برای استان قم باشد.

وی افزود: هم‌زمان با اتمام ساخت این بیمارستان تجهیزات بیمارستانی نیز نصب شد و این بیمارستان در ۳۵۰ تخت و با ۹ طبقه توسط وزیر بهداشت افتتاح و آماده ارائه خدمات به مردم شده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: این پروژه مراحل تست را پشت سر گذاشته و گازهای طبی تست و هیچ گونه نشتی در طبقات و اتاق‌ها وجود نداشته است.

مظفری اظهار کرد: همچنین سیستم هوشمند بیمارستان و هواسازها نیز تست نهایی شده و امیدواریم بهترین خدمات را به همشهریان و مردم ارائه کنیم.

وی ادامه داد: تمامی لوله‌های گاز شست‌وشو و اقدام نهایی نیز انجام شده و امیدواریم بتوانیم بدون هیچ مشکلی خدمات رسانی کنیم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: نیروی مورد نیاز این بیمارستان نیز طی برگزاری آزمون از طریق سایت سنجش مشخص شده که در حال جذب هستند.

مظفری به سیستم برق بیمارستان نیز اشاره کرد و گفت: یک پست برق مجزا برای این بیمارستان تعریف شده تا بدون هیچ مشکل و دغدغه‌ای بتوان در خدمت همشهریان و همه مردم ایران در این بیمارستان جنرال بود.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/1hUmW

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک