پرستاران در بیمارستان نور افشار جلوی دوربین می‌روند

۱۳۹۵/۰۵/۲۴ در ۱۶:۰۹

ساخت سریال پرستاران در بیمارستان فوق‌تخصصی نورافشار کلید خورد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، معاون امور مشارکت‌های اجتماعی وزارت بهداشت با اشاره به ساخت سریال پرستاران در بیمارستان فوق‌تخصصی نور افشار گفت: برای ساخت این سریال در این بیمارستان، قدردان جمعیت هلال احمر و مرحوم نور افشار هستیم.

محمد هادی ایازی در مراسم شروع تولید سریال پرستاران در محل بیمارستان نور افشار گفت: وزارت بهداشت در دوره حاضر به موضوعات فرهنگی اهتمام ویژه داشته که به این منظور شورای فرهنگ سلامت تشکیل و مباحث مختلف فرهنگی در سینما، تلویزیون، انیمیشن، تیاتر و غیره دنبال می‌شود.

وی با اشاره به این‌که ساخت سریال پرستاران از جمله برنامه‌های فرهنگی وزارت بهداشت است، اظهار کرد: این سریال حاصل ١۴ ماه کار مشترک بین وزارت بهداشت و فیلم‌سازان مجموعه است که پس از اتمام مراحل ضبط در زمستان سال آینده پخش خواهد شد.

ایازی اظهار کرد: این سریال در ۵٢ قسمت به دنبال ارتقای منزلت جامعه پرستاری و ایجاد ارتباط بین کادر پزشکی، مردم و آشنایی آن‌ها با سختی‌های شغل کادر درمان است.

معاون امور مشارکت‌های اجتماعی وزارت بهداشت با تقدیر از همکاری جمعیت هلال احمر برای در اختیار قرار دادن فضای مناسب بیمارستان در تولید این سریال گفت: در طول ساخت و پخش این سریال قدردان جمعیت هلال احمر خواهیم بود.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/CDda3

برچسب‌ها, , , , ,

ایران پزشک