پیام‌های تسلیت برای پرستاری که جان باخت

۱۳۹۵/۰۳/۱۵ در ۱۱:۵۸

مسعود حیدری، پرستار بیمارستان توحید سنندج حین انجام ماموریت و به دلیل سانحه تصادف، جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری ایران پزشک، محمد میرزابیگی، معاون پرستاری وزارت بهداشت و علی محمد آدابی، رییس کل سازمان نظام پرستاری در پیام‌هایی جداگانه، فوت این پرستار را تسلیت گفتند.

متن پیام معاون پرستاری وزارت بهداشت بدین شرح است:

با خبر شدیم همکار عزیزمان، جوان برومند آقای مسعود حیدری، پرستار بیمارستان توحید سنندج در حین انجام ماموریت بر اثر سانحه تصادف دارفانی را وداع گفتند. اینجانب عروج شهادت‌گونه این همکار گرامی و فقید را به خانواده ایشان و جامعه پرستاری استان کردستان و همکارانم در کل کشور تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای خانواده، بستگان و سایر بازماندگان و پرستاران عزیز و خدوم در استان کردستان صبر و اجر مسئلت دارم.

رییس کل سازمان نظام پرستاری نیز به همین مناسبت پیامی منتشر کرد:

انالله و انا الیه راجعون

مصیبت درگذشت شهادت‌گونه همکار پرستارمان شادروان مسعود حیدری دردی بر آلام‌مان افزود. چند گاهی است که کراراً پرستاران به رغم عدم الزام در خصوص حمل بین جاده‌ای بیماران، جان خود را در طبق اخلاص خدمت به مردم می گذارند و با نثار جان خویش در خصوص حفظ جان دیگران جانفشانی می‌کنند. حفظ صیانت نیروی کار ایجاب می‌کند با بررسی دقیق علل این حوادث از جمله خستگی مفرط ناشی از کار و اضافه کار طاقت فرسا، از تکرار این موارد پیشگیری شود. درگذشت این جوان برومند پرستاری خطه کردستان را به جامعه پرستاری کشور به ویژه هیئت مدیره نظام پرستاری سنندج و همکاران بیمارستان توحید سنندج و خانواده داغدار آن مرحوم تسلیت عرض می‌نمایم و امیدوارم خداوند ایشان را با موالیانش محشور و در بهشت جاوید متنعم گرداند و به بازماندگان نیز صبر جمیل و اجر جزیل کرامت فرماید.

یا رب از ابر کرامت برسان بارانی

پیشتر زانکه چو گردی ز میان برخیزیم

گفتنی است که مسعود حیدری حین انجام وظیفه و بازگشت از ماموریت اعزام کودک دچار سوختگی از تبریز، در سه راه تکاب دیواندره بر اثر تصادف جان خود را از دست داد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/b8E10

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک