پیام تبریک نوروزى سخنگوى وزارت بهداشت به رسانه‌هاى سلامت

۱۳۹۵/۱۲/۲۷ در ۱۸:۴۷

قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت طی پیامی فرارسیدن نوروز ۹۶ را به خبرنگاران و مدیران رسانه‌های گروهی تبریک گفت.

به گزارش ایران پزشک، ایرج حریرچی، قائم مقام و معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در این پیام نوروزی، همراهی و همدلی اصحاب رسانه، در تبیین جایگاه سلامت در توسعه پایدار کشور را اثربخش خواند و از رسانه‌ها خواست که آگاهی بخشی‌شان در جهت کمک به سلامت مردم کشور باشد.

 متن این پیام به شرح زیر است:

 به نام یگانه هستی بخش

برگی دیگر از درخت زمان بر زمین می‌افتد و سالی دیگر می‌گذرد؛ نسیم، نوید میلاد سالی نو را به ارمغان می‌آورد تا غرق در جلوه‌های بی بدیل بهاری، شاهد دگرگونی تمام نمای جهان و رحمت الهی باشیم.

فرا رسیدن نوروز باستانی بهانه‌ای شد تا بار دیگر از یک سال تلاش بی وقفه و همت والای شما خبرنگاران و مدیران رسانه‌های گروهی در انعکاس خبرها و رویدادهای حوزه سلامت، سپاسگزاری کنم. به یقین همراهی و همدلی شما دوستان، نقشی ارزنده در تبیین جایگاه سلامت در توسعه پایدار کشور و حفظ این حوزه به عنوان یکی از نخستین اولویت‌های دولت یازدهم داشته و امیدواریم استمرار این تلاش‌ها گامی به سوی کمک به سلامت مردم کشورمان باشد.

سال نو و تولد دوباره طبیعت را به شما فرهیختگان عرصه اطلاع رسانی و خانواده محترم‌تان تبریک عرض کرده، از درگاه ایزد منّان برای‌تان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور، نشاط و آگاهی بخشی را مسئلت می‌نمایم.

روزهای‌تان بهاری و بهارتان جاودانه باد

دکترایرج حریرچی

سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/73k4M

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک