در اولین همایش داروسازی نوین بررسی می‌شود:

چالش‌های آموزش داروسازی در سطوح عمومی و تخصصی

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ در ۱۶:۲۶

داروخانه

دبیر اولین همایش داروسازی نوین از ارائه آخرین دستاوردهای حوزه داروسازی در این همایش خبر داد و گفت: همایش داروسازی نوین فرصتی ایجاد می‌کند تا ضمن بیان مسائل اقتصادی مرتبط با دارو، روابط واحدهای تولید، توزیع و پخش دارو با سازمان‌های دولتی با حضور مسئولین مربوطه به بحث و تبادل نظر و راه‌کار اندیشی گذاشته شود.

به گزارش ایران پزشک، سید فرشاد حسینی شیرازی، رییس مرکز تحقیقات دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در آستانه برگزاری اولین همایش داروسازی نوین اظهار کرد: این همایش ۱۸ تا ۲۰ بهمن در سالن اجتماعات رازی با هدف ارائه آخرین دستاوردهای حوزه داروسازی توسط افرادی که در این زمینه، از داخل یا خارج کشور فعالیت داشتند برگزار می‌شود.

وی افزود: این همایش فرصتی بوده که تمام دست‌اندرکاران که دستاوردهایی در حوزه داروسازی دارند ضمن رسیدگی به برنامه‌های تخصصی، چالش‌های داروسازی کشور را مطرح و حل کنند.

دبیر اولین همایش داروسازی نوین ادامه داد: مهمانان خارجی این کنفرانس به دو بخش تقسیم شده یک بخش که در همایش حضور می‌یابند و بخشی دیگر به صورت ویدیو کنفرانس و لایو به ایراد سخنرانی می‌پردازند و حتی پرسش و پاسخ نیز از این طریق صورت می‌گیرد.

رییس مرکز تحقیقات دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: قائم مقام انجمن بین المللی داروسازان آلمان و انگلیس، رییس کمیته اخلاق داروسازی WHO از استرالیا، رییس اداره دارویی قزاقزستان و دانشکده داروسازی اَلماتی، مدیرگروه اقتصاد دارویی دانشگاه مسکو از جمله مهمانان خارجی این همایش هستند.

حسینی شیرازی بیان کرد: همچنین هیئت مدیره انجمن‌های علمی دارویی کشور، هیئت مدیره سندیکای دارویی کشور، بورد تخصصی آموزش داروسازی وزارت بهداشت و معاونین غذا و داروی کشور، تشکل‌های دانشجویان دانشکده‌های داروسازی کشور و همه افرادی که مقالات آن‌ها پذیرفته شده در این همایش حضور خواهند داشت.

وی اظهار کرد: اولین همایش داروسازی نوین فرصتی فراهم خواهد آورد تا ضمن بیان مسائل اقتصادی مرتبط با دارو، روابط واحدهای تولید، توزیع و پخش با سازمان‌های دولتی نیز فراهم شود.

رییس مرکز تحقیقات دارویی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: بیان چالش‌های آموزش داروسازی در سطوح عمومی و تخصصی و چالش‌های اقتصاد و بازاریابی دارو در سطح داخل کشور و بین الملل در این همایش مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/GFqx2

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , ,

ایران پزشک