کارت‌های عضویت سازمان نظام پرستاری چند منظوره شد

۱۳۹۴/۱۱/۰۵ در ۱۱:۱۵

معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری کشور از چند منظوره شدن کارت‌های عضویت سازمان نظام پرستاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری «ایران پزشک»، محمود عمیدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان نظام پرستاری، گفت: با توجه به شروع کار دوره جدید هیئت مدیره‌ها و سازمان نظام پرستاری، رویکرد این دوره به تامین نیازها و خواسته‌های پرستاران بر اساس نیازسنجی از طرف خود افراد بوده و هست که از این رو بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، بیشترین اعتراض پرستاران به بلااستفاده بودن کارت‌های عضویت سازمان بوده است.

وی اظهار داشت: طبق نظرات همکاران پرستار به دنبال بررسی‌های مختلف نهایتا برای کارآمد کردن کارت‌های عضویت با مکان‌های مختلفی رایزنی انجام داده‌ایم که براساس آن با کارگزاری بانک تجارت به تفاهم رسیدیم که کارت‌های عضویت به کارت‌هایی چند منظوره تبدیل گردد. این کارت‌ها ضمن برخورداری از امکانات کارت‌های بانکی شبکه شتاب، قابل استفاده در تمامی شبکه‌های کارت محور مانند مترو، اتوبوسرانی و پارکومترها و… است.

معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری ادامه داد: این کارت‌ها علاوه بر خدمات بانکی،‌ متصل به شبکه تخفیف گسترده‌ای شده است که تمام انواع خدمات را شامل انواع فروشگاه‌ها، مطب‌ها، مراکز گردشگری ، هتل‌ها و… می‌شود.

وی عنوان کرد: علاوه بر موارد فوق می‌توان به کارت عضویت سازمان هر گونه خدمات طبق درخواست همکاران پرستار در هر کجای کشور افزوده شود و در حال حاضر ایجاد این شبکه گسترده تخفیف از شهرهای بزرگ و یا گردشگری و سیاحتی زیارتی مانند اصفهان، تهران، شیراز و کیش شروع شده است.

عمیدی افزود: خدماتی هم که توسط پرستاران ارائه شود می‌تواند در این شبکه تخفیف قرار گیرد. کلا این سیستم یک سیستم مشتری محور است و قابلیت شخصی‌سازی و ارتقا بنا به درخواست کاربران را نیز داراست.

وی تاکید کرد: از تمامی همکاران درخواست می‌شود بابت تحویل کارت‌های سابق به هیئت مدیره‌ها و جهت تمدید عضویت خود با در دست داشتن مدارک شناسایی به محل هیئت مدیره شهرستان خود مراجعه کنند.

معاون پشتیبانی سازمان نظام پرستاری به مزایای کارت عضویت اشاره کرد:

۱- استفاده به عنوان کارت عابر بانک عضو شبکه شتاب.

۲- استفاده از کارت عضویت به عنوان کارت مترو، کارت پارکومتر، کارت اتوبوسرانی و…

۳- استفاده از کارت در شبکه فروشگاهی کشور با اعمال تخفیف مورد توافق از ۱۵ الی ۷۰ درصد.

۴- استفاده از مراکز تفریحی مانند شهربازی و… با تخفیف ویژه تا ۷۰ درصد.

۵- استفاده از کارت برای اسکان در هتل‌ها و ….

۶- امکان استفاده از تورهای داخلی و خارجی با تخفیفات ویژه.

۷- امکان قرارداد با تمامی مراکز خدماتی، رفاهی، فروشگاهی و…، بنا به درخواست پرستاران در سراسر کشور.

۸- امکان افزودن خدماتی که توسط همکاران یا هیئت‌ها ارائه می‌شود به شبکه مربوطه برای استفاده همکاران و تبلیغ هیئت‌ها.

عمیدی در پایان گفت: واگذاری خودرو با شرایط ویژه، مشاوره حقوقی برای همکاران و پیگیری حقوق همکاران و سایر امکانات رفاهی به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود. امیدواریم که هیئت‌ها بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده همکاری لازم را با سازمان نظام پرستاری انجام و پیشنهادات و نظرات خود را نیز به ما ارائه دهند.

 

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/0aqRA

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک