گردهمایی بزرگ متخصصین مغز و اعصاب

۱۳۹۶/۰۲/۱۰ در ۱۱:۴۹

دبیر اجرایی کنگره بین المللی نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران از برگزاری گردهمایی متخصصین مغز و اعصاب در بیست و چهارمین کنگره نورولوژی و الکتروفیزیولوژی ایران خبر داد.

به گزارش ایران پزشک، حمید قاسمی در ارتباط با برگزاری بیست و چهارمین کنگره بین المللی نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی گفت: این کنگره بزرگترین کنگره متخصصین مغز و اعصاب کشور است که ۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت ماه در هتل المپیک تهران برگزار و جدید‌ترین دستاوردهای حوزه نورولوژی در آن ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به این‌که این کنگره برای ٢١ رشته امتیاز بازآموزی دارد، افزود: ۲۷ مهمان از آمریکا، اروپا و آسیا در این کنگره شرکت داریم که به تبادل اطلاعات با اساتید و صاحبنظران داخلی می‌پردازند.

دبیر اجرایی کنگره بین المللی نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران ادامه داد: ۷ کارگاه نیز در این کنگره برگزار شده و هزینه ثبت نام هم برای گروه‌های هدف متفاوت است؛ البته ثبت نام نیز فقط در محل کنگره صورت می‌پذیرد.

قاسمی در ارتباط با جزییات کارگاه‌ها گفت: ۱۳ اردیبهشت کارگاه بوتولینوم توکسین توسط البرتو البانزه از ایتالیا، ورک شاپ Nerve conduction study توسط امیر صبوری از امریکا، ورک شاپ سردرد و بلوک عصب نیز توسط حسین انصاری از امریکا برگزاری می‌شود.

دبیر اجرایی کنگره بین المللی نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران اظهار کرد: ۱۴ اردیبهشت کارگاه بوتولینوم توکسین توسط درسلر از آلمان و کارگاه نوروسونولوژی توسط دکتر بابک زمانی اجرا و ۱۵ اردیبهشت سونوگرافی در بیماری‌های نوروماسکولار توسط حمید عبادی و فرزاد فاتحی و کارگاه EEG توسط مجید غفارپور و سید سهراب هاشمی فشارکی و آیدین شریعت زاده برپا می‌شود.

گفتنی‌ست بیست و چهارمین کنگره بین المللی نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران از ۱۲ تا ۱۵ اردیبهشت ماه با حضور اساتید و صاحبنظران داخلی و خارجی در هتل المپیک برگزار می‌شود.

پایان پیام/

پیوندک: http://iranMD.com/SVPGB

برچسب‌ها, , ,

ایران پزشک