قدردانی نمکی از ظریف و آذری جهرمی

رییس جمهور منتخب، آغاز رویشی دوباره است

رییس جمهور منتخب، آغاز رویشی دوباره است
تاريخ:بيستم تير 1403 ساعت 17:07   |   کد : 26631   |   مشاهده: 304
سعید نمکی، وزیر سابق بهداشت در پیام قدردانی به محمد جواد ظریف و محمد جواد آذری جهرمی نوشت: بیان کردید که رییس جمهور منتخب امتداد دولتی خاص نیست، آغاز رویشی دوباره است و گفتید که ما زنبیل در صف نگذاشته بودیم، آمدیم نه برای حزب و گروه و حتی شخص، آمدیم برای ایران.
به گزارش ایران پزشک، سعید نمکی در این پیام قدردانی نوشت: «بیان کردید که نیامدید تا تلاش شبانه روزی‌تان را با مسندی عاریتی عوض کنید. ثابت کردید که همراهان دولت دوازدهم حنجره زخمی نکردند و قلم نفرسودند تا امتداد دولت‌شان را با جلوس بر منزلتی بیارایند. نشان دادید آنان که با تخریب افکار و هراس از تکرار آنچه نا زیبا جلوه‌اش می‌دادند صادق نبودند.


بیان کردید که رییس جمهور منتخب امتداد دولتی خاص نیست، آغاز رویشی دوباره است. گفتید که ما زنبیل در صف نگذاشته بودیم، آمدیم نه برای حزب و گروه و حتی شخص. آمدیم برای ایران. تا ققنوسی کهن که بارها با همت ملتش از خاکستر خویش برخاسته بار دیگر بال‌هایش در آتش کج سلیقگی نسوزد، تا فرزندان ایران امیدوار شوند به رویش گل‌بوته‌های مهربانی و جوشش چشمه ساران پاکیزگی در سرزمینی که شایسته بهترین‌هاست و از هول آنان که مهرآمیزترین شریعت خداوند را به قول مولایمان پوستینی وارونه کرده‌اند به دامانی در ناکجا آباد پناه نبرند.

بیان کردید آنچنان که شیخ اجل سعدی شیرین سخن گفت: تنگ چشمان نظر به میوه کنند / ما تماشاکنان بستانیم.»

پایان پیام/
 

https://iranmd.com/News//26631
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان