بیماری
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۶۴۵ هزار و ۶۵۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۱۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۸ هزار و ۲۷۳ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۶۲۳ هزار و ۸۴۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۲۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۸ هزار و ۶۳ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۶۰۳ هزار و ۵۲۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۱۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۷ هزار و ۸۳۷ نفر رسیده است.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا در کلاب هاوس گفت: تزریق دوز سوم واکسن سینوفارم فعلا در دستور کار نیست و با توجه به گروه هدف، به دنبال این هستیم که تزریق دوز اول را به اتمام رسانده و دوز دوم را نیز انجام بدهیم و فعلا تزریق دوز سوم در دستور کار نیست.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۵۷۶ هزار و ۱۴۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۵۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۷ هزار و ۶۲۴ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۵۴۸ هزار و ۷۰۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۱۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۷ هزار و ۳۷۴ نفر رسیده است.
استاندار تهران گفت: تالارها و رستوران‌ها به جز موارد بیرون بر به همراه پاساژها و سینماها با همکاری اتحادیه‌ها تشدید نظارت می‌شوند تا شرایط مدیریت و کنترل بهتر فراهم شود.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۵۲۳ هزار و ۲۶۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۹۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۷ هزار و ۱۶۱ نفر رسیده است.
رکورد تزریق روزانه واکسن کرونا در کشور با تزریق ۳۰۴ هزار و ۶۶۴ دوز در ۲۴ ساعت گذشته شکسته شد و مجموع واکسن‌های تزریق شده در دو نوبت به ۸ میلیون و ۴۴۸ هزار و ۷۰ دوز رسید.
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با گسترش سویه‌های جدید ویروس کووید ۱۹ در اغلب استان‌های کشور و کاهش چشمگیر در میزان عمل به توصیه‌های بهداشتی، شاهد تداوم روند افزایشی این بیماری در کشور هستیم.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بعد از کندی که در واکسیناسیون کرونا داشتیم، با رسیدن واکسن‌ها، امروز توانستیم از مرز تزریق ۳۰۰ هزار واکسن در روز عبور کنیم که یک رکورد تازه محسوب می‌شود.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: میزان بستری روزانه بیماران مبتلا به کرونا در کشور در حال حاضر از مرز ۱۷۰۰ تا ۱۸۰۰ نفر در حال عبور است و وقتی میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی ۴۸ درصد است باید در انتظار درگیری بیشتر شهرها با ویروس جهش یافته کرونا باشیم.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۵۰۱ هزار و ۷۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۷۵ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۶ هزار و ۹۶۶ نفر رسیده است.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ویروس غالب کرونا در کشور از نوع دلتا است، اما میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کشور به ۴۸ درصد رسیده و این میزان قطعا کافی نیست و منجر به افزایش ابتلا و شیوع بیشتر بیماری خواهد شد.
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: نمودارهای موارد بستری مثبت کرونا در خیز پنجم کرونا به سرعت در حال صعود هستند و این در حالی است که بلافاصله پس از خیز چهارم کرونا، خیز پنجم در کشور رخ داده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۴۸۵ هزار و ۹۴۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۹۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۶ هزار و ۷۹۱ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۴۶۴ هزار و ۵۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۰۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۶ هزار و ۵۹۲ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون سه میلیون و ۴۴۰ هزار و ۴۰۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۸۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۸۶ هزار و ۳۹۱ نفر رسیده است.
در ۲۴ ساعت اخیر تعداد ۲۵۲ هزار و ۳۴۸ دوز واکسن کرونا در دو نوبت تزریق شده که این تعداد تزریق در ۲۴ ساعت در کشور رکورد محسوب می‌شود.
وضعیت قرمز کرونا با گسترش خیز پنجم کووید ۱۹ در ۱۶۹ شهرستان برقرار شده و همچنین ۱۶۶ شهر نیز در وضعیت نارنجی کرونا قرار خواهند گرفت.
انتها123456