بیماری
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۶ هزار و ۳۶۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۸۵ نفر رسیده است.
وزیر بهداشت از پوشش ۹۰ درصدی خدمات درمانی ناباروری خبر داد و گفت: سه و نیم میلیون فردِ نابارور در کشور داریم و این افراد چنانچه از خدمات درمانی خوبی بهره مند شوند، می‌توانند صاحب فرزند شوند.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۵ هزار و ۱۷۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۷۰ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۹۸۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۶۶ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۷۵۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با توجه به این‌که در ۲۴ ساعت اخیر هیچ کدام از بیماران مبتلا به کرونا فوت نکردند، تعداد فوتی‌های این بیماری در کشور ثابت ماند.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۵۹۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۶۳ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۳۶۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۶۰ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۴۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۵۳ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۸۸۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۵۲ نفر رسیده است.
رییس اداره بیماری‌های منتقله از آب و غذای وزارت بهداشت گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد آمار موارد ابتلا به اسهال نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل افزایش یافته است.
دبیر کمیته علمی کرونا گفت: یکی از پیشنهادات کمیته علمی کشوری کرونا این است که با توجه به آمار تک رقمی مرگ و میر روزانه بیماران کرونایی، ارائه آمارهای کرونا از روزانه به هفتگی تغییر یابد تا استرس جامعه کمتر شود.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۶۸۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۵۰ نفر رسیده است.
رییس اداره بیماری‌های قابل انتقال بین انسان و حیوان وزارت بهداشت گفت: تاکنون هیچ مورد محتمل یا قطعی ابتلا به آبله میمونی در کشور گزارش نشده و انتقال هوابرد ویروس این بیماری تنها در شرایط خاص ممکن است و این راه معمول انتقال بیماری شناخته نمی‌شود.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۵۲۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۴۹ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۴۷۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و خوشبختانه با توجه به عدم فوت بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور ثابت ماند.
سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد: موارد جدید ابتلا به بیماری کووید۱۹ و مرگ ناشی از آن تقریبا در تمامی نقاط جهان به غیر از خاورمیانه و جنوب شرق آسیا، روند کاهشی پیدا کرده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۳۱۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۴۳ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۳ هزار و ۱۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۴۲ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۲ هزار و ۹۲۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۳۹ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۲ هزار و ۷۹۰ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۳۲ نفر رسیده است.
انتها123456