بیماری
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۴۷ هزار و ۹۶۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۴۱۶ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۴۷ هزار و ۳۹۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۴۰۲ نفر رسیده است.
بر اساس آخرین رنگ بندی کرونایی کشور، در حال حاضر تعداد شهرهای با وضعیت قرمز کرونا صفر است و تعداد شهرهای با وضعیت زرد کرونایی از ۲۵۷ به ۲۲۹ مورد رسیده است.
روزنامه شهروند در گزارشی به بیماری آلزایمر در ایران پرداخته و گفته که آمار مبتلایان به این بیماری روز به روز در حال افزایش است و هر ۷ دقیقه یک ایرانی به فهرست بیماران آلزایمری اضافه می‌شود.
یکی از مشاوران ارشد سازمان جهانی بهداشت هشدار داد: کشورهای ثروتمند نباید از اقدامات خود برای مقابله با بیماری کرونا عقب نشینی کنند؛ زیرا اکنون این بیماری مشکلی جهانی است و احتمال بروز موج‌های دیگری از بیماری کووید ۱۹ وجود دارد.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۴۵ هزار و ۳۵۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۳۵۸ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۴۲ هزار و ۸۲۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۳۰۱ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۴۲ هزار و ۵۳۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۲۸۷ نفر رسیده است.
بر اساس تحقیقی که بر روی بیش از ۶ میلیون بیمار ۶۵ سال و بالاتر انجام شد، افراد مسنی که به کووید ۱۹ آلوده شده بودند، خطر ابتلا به بیماری آلزایمر طی یک سال را به میزان ۵۰ تا ۸۰ درصد بیشتر از گروه کنترل نشان می‌دهند.
روند بیماران سرپایی با تست مثبت کرونا و بیماران بستری در هفته گذشته نیز کاهشی بوده و عملا از خیز هفتم کرونا خارج شدیم، اما همچنان روند فوتی‌های ناشی از کووید ۱۹ در ۸ استان افزایشی گزارش شده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۸۲۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۱۷۸ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۳۷ هزار و ۷۸۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۱۳۵ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۳۶ هزار و ۲۱۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۸۵ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۳۵ هزار و ۲۷۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۴۸ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۳۴ هزار و ۱۸۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۴ هزار و ۱۹ نفر رسیده است.
دبیر کمیته اپیدمیولوژی و پژوهش کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا گفت: داروهای مولنوپیراویر و پکسلووید بسیار گران قیمت بوده، اما فوایدی که دارند در برابر هزینه‌ای که به جامعه تحمیل می‌کنند، اصلا قابل مقایسه نیست.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۳۳ هزار و ۸۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۳ هزار و ۹۹۵ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۳۱ هزار و ۹۲۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۰ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۳ هزار و ۹۴۷ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۳۲۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۳ هزار و ۸۹۴ نفر رسیده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۵۲۷ هزار و ۴۹۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۳ هزار و ۸۲۰ نفر رسیده است.
انتها123456