فرهنگی
دکترای روان شناسی بالینی و مثنوی پژوه گفت: در ادبیات ما و در علم روان شناسی به این موضوع بسیار تاکید شده که زن نقش تعلیمی و آموزشی دارد و کوچکترین رفتار و افکار زنان روی اعضای خانواده تاثیر می‌گذارد.
با وخیم‌تر شدن وضعیت سلامت پله، اسطوره فوتبال برزیل، کلی ناسیمنتو یکی از دختران او در شبکه‌های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن تصویری تاثیربرانگیز از خود و پدرش بر تخت بیمارستان به وی ادای احترام کرد.
پله اسطوره فوتبال برزیل با به اشتراک گذاشتن آخرین گزارش پزشکی بیمارستان آلبرت انیشتین سائوپائولو که می‌گوید وضعیت او پایدار است، در حساب اینستاگرام خود نوشت: می‌خواهم همه را آرام و مثبت نگه دارم، من طبق معمول درمان خود را دنبال می‌کنم.
نوزدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، فردا یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۶ در سامانه «ای رسانه» برگزار می‌شود.
ناصرالدین‌شاه که از سفر فرنگ بازگشت، تجربه بیمارستان‌های فرنگی به مذاقش خوش آمده بود، خواست تا در تهران بیمارستانی بنا کنند به سبک و سیاق اروپایی‌ها و دستور داد: حکم همایون شد که مریضخانه‌ای به جهت مرضای مسلمین ساخته شود و مهندسین مشغول طرح و نقشه آن می‌باشند.
«دوازده» ماجرای بسیاری از ماست و شخصیت‌های جامعه‌ای که در بسیاری از مسائل اجتماعی با داشته‌های شخصی و تعصب‌های نا به جا قضاوت کرده و چه بسا از اصل قضیه دور می‌مانند و توجهی به گفت‌وگو نمی‌کنند.
پنجمین جلسه دوره آموزشی موضوعات روان شناختی از منظر مثنوی معنوی با تمرکز بر موضوع شکرگزاری توسط نازنین آهنگری روان شناس و مثنوی پژوه برگزار می‌شود.
ورود زنان به ورزشگاه‌ها از دید بسیاری از ناظران به مرور عادی می‌شود و از تب و تاب می‌افتد، اما آیا پرونده موضوعی که سال‌ها به عنوان یک مطالبه اجتماعی قلمداد می‌شد بالاخره بسته خواهد شد؟
وزیر بهداشت از استقرار ۸ بیمارستان صحرایی در مرزها برای مراقبت از زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: کاروان بهداشت و درمان اربعین حسینی از ۱۲ شهریور به مرزهای هشتگانه کشور اعزام شده‌اند.
 
نازنین آهنگری روان شناس و مثنوی پژوه در اولین جلسه دوره آموزشی «موضوعات روان شناختی، جامعه شناختی و اخلاقی از منظر مثنوی معنوی»، دلایل جاذبه این کتاب ارزشمند را توضیح داد و گفت: همان طور که غذای جسم را انتخاب می‌کنیم و هر غذایی نمی‌خوریم، در ارتباط با غذای روح نیز باید همین دقت و توجه را داشته باشیم.
اولین دوره آموزشی «موضوعات روان شناختی، جامعه شناختی و اخلاقی از منظر مثنوی معنوی» توسط نازنین آهنگری روان شناس و مثنوی پژوه به طور آنلاین از طریق اینستاگرام برگزار می‌شود.
کتاب «خواب و طب روان‌ تنی» ترجمه مهدی جعفری، امیرسام کیانی مقدم، مریم صالحی و نازنین آهنگری با رویکرد بین‌رشته‌ای ضمن طبقه‌بندی اختلالات خواب، به ارتباط میان بسیاری از بیماری‌های مختلف جسمی و روانی با کیفیت خواب می‌پردازد.
امیرهوشنگ ابتهاج (سایه) که از چندین روز قبل به دلیل نارسایی کلیوی در بیمارستانی در آلمان بستری شده بود، به گفته دخترش، به خواست خود به خانه‌اش بازگشت.
زایشگاه فامیلی که امروز به نام بیمارستان خصوصی فامیلی شناخته می‌شود، در سال ۱۳۴۷ توسط نصرت الله فامیلی در خیابان بیستون رشت ساخته شد و از آن زمان تاکنون نوزادان زیادی در این زایشگاه چشم به جهان گشوده‌اند.
وزیر بهداشت کشورمان در دیدار با وزیر بهداشت قطر با اشاره به سابقه دیرینه روابط دو کشور ایران و قطر گفت: با توجه به برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر، دولت جمهوری اسلامی ایران آمادگی کمک به برگزاری هر چه مطلوب‌تر این رویداد و همچنین همکاری‌های بهداشتی در آن را دارد.
مجموعه داستان کوتاه کرونایی ها همراه ندارند، پنجمین کتاب امیر پروسنان و شامل ۲۱ داستان است که هفته گذشته توسط انتشارات صدای معاصر در تهران منتشر و در نمایشگاه کتاب برای اولین بار عرضه شد.
مجموعه داستان کوتاه «کرونایی ها همراه ندارند» نوشته امیر پروسنان در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه شد و در اختیار مخاطبان داستان قرار گرفت.
پنجمین کتاب امیر پروسنان که یک مجموعه داستان کوتاه شامل ۲۱ داستان است، در سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد.
در سال ۲۰۲۲ میلادی به سر می‌بریم و جهان با سرعت به سمت الکترونیکی شدن همه خدمات پیش می‌رود و ما هنوز با ماجرای تاسف آور مزاحمت تلفنی برای اورژانس پیش بیمارستانی مواجهیم.
سال ۱۴۰۱ در حالی تحویل می‌شود که ویروس کرونا همچنان وجود دارد و بیماری ناشی از این ویروس در کشورمان به جان باختن بیش از ۱۳۹ هزار نفر منجر شده، اما آن‌چه می‌توان در سال جدید آرزو کرد، سلامتی و شادی و صلح برای همه جهان است.
انتها123456