فرهنگی
فیلم «جنگ جهانی سوم» پس از «برادران لیلا» در همین چند هفته اخیر دچار قاچاق و انتشار در فضای مجازی شده و امیر پروسنان خبرنگار در یادداشتی کوتاه به این فیلم پرداخته است.
سریال جیران و ماجرای عاشقانه ناصرالدین شاه با او آن‌قدر جذاب شده که این روزها خیلی‌ها به دنبال این هستند که سرانجام جیران چه شد و قبر او و سلطان صاحبقران دقیقا کجاست.
تحویل سال نوروز ۱۴۰۲ بامداد سه شنبه اول فروردین ساعت ۵۴ دقیقه و ۲۸ ثانیه بامداد است و تعداد روزهای تعطیل رسمی در سال آینده بدون احتساب جمعه‌ها، ۲۷ روز خواهد بود.
سال‌ها پیش وقتی امیرحسین مقصودلو با نام هنری امیر تتلو خواننده رپ فارسی از کلمات رکیک در ترانه‌هایش استفاده کرد هیچ‌گاه فکر نمی‌کرد روزی این کلمات مضمون ثابت شعارهای نوجوانان و جوانان در جنبش‌های اعتراضی شوند.
حراج آنلاین پیراهن مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو با امضای این بازیکن به نفع کودک معلول پرتغالی و برای تامین هزینه‌های درمانی او آغاز شد و فردا به پایان می‌رسد.
شرایط اقتصادی سخت، سبب‌شده کلاهبرداران اینترنتی روش‌های تازه‌تری به کار گرفته و مال‌باختگان نیز به طمع برنده‌شدن یا یک شبه پول‌دار شدن، در دام این روش‌های تازه بیفتند و بعد پشیمان شوند اما این روش‌ها تا چه میزان گسترش پیدا می‌کند و تا کجا ادامه دارد؟
نخستین مریضخانه تخصصی نسوان در اواخر قاجاریه افتتاح شد، بیمارستانی که اکنون در گذر از یک قرن فعالیت، این روزها با عنوان نام موسس‌ خود، امیرخان امیراعلم تحت عنوان بیمارستان تخصصی گوش و حلق و بینی شناخته می‌شود.
دکترای روان شناسی بالینی و مثنوی پژوه گفت: در ادبیات ما و در علم روان شناسی به این موضوع بسیار تاکید شده که زن نقش تعلیمی و آموزشی دارد و کوچکترین رفتار و افکار زنان روی اعضای خانواده تاثیر می‌گذارد.
با وخیم‌تر شدن وضعیت سلامت پله، اسطوره فوتبال برزیل، کلی ناسیمنتو یکی از دختران او در شبکه‌های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن تصویری تاثیربرانگیز از خود و پدرش بر تخت بیمارستان به وی ادای احترام کرد.
پله اسطوره فوتبال برزیل با به اشتراک گذاشتن آخرین گزارش پزشکی بیمارستان آلبرت انیشتین سائوپائولو که می‌گوید وضعیت او پایدار است، در حساب اینستاگرام خود نوشت: می‌خواهم همه را آرام و مثبت نگه دارم، من طبق معمول درمان خود را دنبال می‌کنم.
نوزدهمین انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات، فردا یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۶ در سامانه «ای رسانه» برگزار می‌شود.
ناصرالدین‌شاه که از سفر فرنگ بازگشت، تجربه بیمارستان‌های فرنگی به مذاقش خوش آمده بود، خواست تا در تهران بیمارستانی بنا کنند به سبک و سیاق اروپایی‌ها و دستور داد: حکم همایون شد که مریضخانه‌ای به جهت مرضای مسلمین ساخته شود و مهندسین مشغول طرح و نقشه آن می‌باشند.
«دوازده» ماجرای بسیاری از ماست و شخصیت‌های جامعه‌ای که در بسیاری از مسائل اجتماعی با داشته‌های شخصی و تعصب‌های نا به جا قضاوت کرده و چه بسا از اصل قضیه دور می‌مانند و توجهی به گفت‌وگو نمی‌کنند.
پنجمین جلسه دوره آموزشی موضوعات روان شناختی از منظر مثنوی معنوی با تمرکز بر موضوع شکرگزاری توسط نازنین آهنگری روان شناس و مثنوی پژوه برگزار می‌شود.
ورود زنان به ورزشگاه‌ها از دید بسیاری از ناظران به مرور عادی می‌شود و از تب و تاب می‌افتد، اما آیا پرونده موضوعی که سال‌ها به عنوان یک مطالبه اجتماعی قلمداد می‌شد بالاخره بسته خواهد شد؟
وزیر بهداشت از استقرار ۸ بیمارستان صحرایی در مرزها برای مراقبت از زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: کاروان بهداشت و درمان اربعین حسینی از ۱۲ شهریور به مرزهای هشتگانه کشور اعزام شده‌اند.
 
نازنین آهنگری روان شناس و مثنوی پژوه در اولین جلسه دوره آموزشی «موضوعات روان شناختی، جامعه شناختی و اخلاقی از منظر مثنوی معنوی»، دلایل جاذبه این کتاب ارزشمند را توضیح داد و گفت: همان طور که غذای جسم را انتخاب می‌کنیم و هر غذایی نمی‌خوریم، در ارتباط با غذای روح نیز باید همین دقت و توجه را داشته باشیم.
اولین دوره آموزشی «موضوعات روان شناختی، جامعه شناختی و اخلاقی از منظر مثنوی معنوی» توسط نازنین آهنگری روان شناس و مثنوی پژوه به طور آنلاین از طریق اینستاگرام برگزار می‌شود.
کتاب «خواب و طب روان‌ تنی» ترجمه مهدی جعفری، امیرسام کیانی مقدم، مریم صالحی و نازنین آهنگری با رویکرد بین‌رشته‌ای ضمن طبقه‌بندی اختلالات خواب، به ارتباط میان بسیاری از بیماری‌های مختلف جسمی و روانی با کیفیت خواب می‌پردازد.
امیرهوشنگ ابتهاج (سایه) که از چندین روز قبل به دلیل نارسایی کلیوی در بیمارستانی در آلمان بستری شده بود، به گفته دخترش، به خواست خود به خانه‌اش بازگشت.
انتها123456