يک شنبه 11 خرداد 1399
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ١۴٨ هزار و ٩۵٠ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۵۷ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان باختگان کرونا در کشور به ۷۷۳۴ نفر رسید.
35821
معاون پرستاری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برگزاری نخستین آزمون صلاحیت حرفه‌ای پرستاران در سوم مهر ماه امسال خبر داد.
32466
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشور باعث ایجاد محدودیت‌های جدی در حوزه انتقال منابع مالی و حمل‌ و نقل دارو شده که ممکن است در برش‌هایی از زمان، دلیل بروز برخی کمبودها باشد، اما این کمبودها گذراست.
35031
یکی از متخصصان ارشد سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که همچنان نگرانی‌ها در مورد افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در سراسر جهان وجود دارد.
43257
معاون کل وزارت بهداشت گفت: به دنبال روند ابتلا به کووید ۱۹ در استان‌های جنوبی، فرضیه عدم انتقال ویروس کرونا در مناطق گرمسیری رد شده است، اما همچنان نگران تاثیر حضور افراد در فضاهای بسته هستیم.
35829
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر از فوت یک مادر باردار در حوزه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: اولین مادر باردار مبتلا به ویروس کرونا در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) ایرانشهر جان خود را از دست داد.
34579
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۱۴۶ هزار و ۶۶۸ نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۵۰ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۷ هزار و ۶۷۷ نفر رسید.
34284
عکس روز سلامت
گالری ها
شب قدر کرونایی / عکس: محمد نسیمی
تهران در شب زلزله / عکس: عبدالله حیدری