دو شنبه 10 آذر 1399
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: معیار محاسبه وضعیت شهرهای قرمز و نارنجی و زرد کرونا، تعداد فوتی نیست و میزان بستری در این زمینه حساب می‌شود.
531
مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران از تمدید اعتبار دفترچه‌های بیمه‌شدگان این سازمان تا ۳۱ فرودین ماه ۱۴۰۰ به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا خبر داد.
340
سازمان برنامه و بودجه بر اساس درخواست وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با جذب ٣٠ هزار نفر نیروی انسانی مورد نیاز مراکز بهداشتی و درمانی موافقت کرد.
327
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۹۴۸ هزار و ۷۴۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۸۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۴۷ هزار و ۸۷۵ نفر رسیده است.
133
وقتی بخشی از جامعه به جای بالا کشیدن خود از طریق تخصص یا دانش، به فکر تغییر طبقه اجتماعی از طریق ثبت اعداد در شناسنامه می‌افتد، یعنی یک جای کار عیب دارد و شخص حاضر است از صفحه‌های مجازی تا صفحه شناسنامه، کارهای عجیب انجام بدهد و فریاد بزند که به هر قیمت من را ببنید، خیلی خاص هستم!
458
خبرنگاران اجتماعی و سلامت کشور تصمیم گرفتند تجربه‌های شخصی یا اجتماعی خود در طول ماه‌های شیوع ویروس کرونا در کشور را به صورت ده روایت در قالب یک کتاب منتشر کنند.
488
مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، ارزیابی وسع به دلیل شیوع بیماری کرونا تا پایان امسال برای متقاضیان بیمه رایگان سلامت که قصد دارند از خدمات بخش دولتی استفاده کنند، متوقف شده است.
143
وزیر بهداشت گفت: وضعیت بیماری در کشور به ویژه در شهرستان‌هایی که آبان ماه محدودیت در آنها اعمال شد رو به بهبود است و پیش بینی کرده بودند که در این ماه، مرگ‌های 800 تا هزار مورد در روز را تجربه کنیم، اما خوشبختانه آمارها رو به بهبود است و هنوز اثر محدودیت‌های جدید و طرح شهید قاسم سلیمانی خودشان را نشان نداده است.
393
عکس روز سلامت
گالری ها
نفس / عکس: محمد نسیمی