جمعه 24 آبان 1398
معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: سامانه‌های بهداشت قابلیت اتصال به سازمان‌های بیمه‌گر را دارند و این کار اکنون در استحقاق‌سنجی انجام شده است و مشکلی در زمینه تبادل اطلاعات با بیمه‌ها وجود ندارد.
14193
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: زمانی که ما با فشارهای درونی و بیرونی مجبوریم که ظرفیت‌های‌مان را ۳۰ تا ۴۰ درصد زیاد کنیم، استراتژی نیروی انسانی‌مان دچار مشکل می‌شود و دانشگاه‌ها نمی‌توانند خودش را تنظیم کنند.
14211
وزیر بهداشت پس از بازدید از مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی درتوییتر خود نوشت: همکاران بنده از نخستین لحظات حادثه در کنار مردم حضور داشتند و مطمئنا این خدمت‌رسانی تا عادی شدن اوضاع ادامه خواهد داشت.
14180
رییس سازمان غذا و دارو گفت: با توجه به دستور وزیر بهداشت، امیدواریم بتوانیم برنامه نسخه پیچی الکترونیک را تا آخر آبان در داروخانه‌ها اجرایی کنیم. سرعت این کار مناسب است و داروخانه‌ها همکاری خوبی با این طرح دارند.
14481
مدیرکل حراست سازمان بیمه سلامت گفت: با توجه به آسیب شناسی‌ انجام شده در زمینه نشت اطلاعات از دفاتر پیشخوان، تعهدنامه افشا نشدن اطلاعات با تایید حقوقی سازمان بیمه سلامت، پیوست قراردادهای دفاتر پیشخوان شده و اگر مشخص شود افشای اطلاعات انجام شده، علیه آن دفتر اقدام قضایی می‌شود.
14496
رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به 2 مورد فوت ناشی از آنفلوانزا در گیلان، گفت: موارد ابتلا در گیلان هم مانند استان‌های دیگر گزارش شده و در هر دو مورد فوت ناشی از آنفلوانزا در آزمایشگاه ملی تایید شده است.
14192
مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت گفت: اغلب خدمات شایع در درمان بیماران دیستروفی عضلانی تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارد.
13098
عکس روز سلامت
گالری ها
حاشیه اجلاس وزرای بهداشت مدیترانه شرقی / عکس: محمد نسیمی