دو شنبه 11 فروردين 1399
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: جداسازی قطعه کرونایی‌ها در قبرستان‌ها کار صد درصد اشتباهی است و افراط و زیاده روی در این زمینه، آسیب زیان‌بار برای خانواده فوت شدگان خواهد داشت.
45260
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون 38 هزار و ۳۰۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۶۴۰ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و 12 هزار و ۳۹۱ نفر نیز بهبود یافته‌اند.
48553
معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کمترین زمان برای این‌که داروی اختصاصی جهت بیماری ناشی از ویروس کرونا تهیه شود بین یک سال تا 18 ماه است.
48964
استاندار تهران گفت: موضوع تعطیلی ناوگان حمل و نقل عمومی و خطوط مترو تهران در جلسه ستاد استانی کرونا مطرح و رد شد.
45163
رییس کمیته اپیدمیولوژی ستاد ملی کرونا گفت: بر اساس سناریوهای موجود به نظر می‌رسد در اردیبهشت به کنترل نسبی بیماری ناشی از ویروس کرونا در کشور برسیم؛ البته نه کنترل مطلق و اگر اتفاق عجیبی نیفتد و سفرهای نوروزی تاثیر منفی نگذارد این پیش بینی را داریم.
46051
رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت گفت: فاصله گذاری اجتماعی مفهوم جدیدی نیست که ما آن را پایه‌گذاری کرده باشیم، بلکه یک واژه علمی و فنی است و مقالات مختلف در حوزه قرنطینه و بیماری‌های واگیر، این موضوع را به عنوان سطح سوم قرنطینه مطرح و ارزیابی کرده‌اند.
45936
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۳۵۴۰۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۲۵۱۷ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۱ هزار و ۶۷۹ نفر نیز بهبود یافته‌اند.
45876
عکس روز سلامت
گالری ها
به وقت استراحت / عکس: حسن شیروانی
سال تحویل در بیمارستان فیروزآبادی/ عکس: حسن شیروانی