پنج شنبه 23 ارديبهشت 1400
مدیر کارآزمایی بالینی فاز سوم واکسن کرونا انستیتو فینلای کوبا و انستیتو پاستور ایران در یک نشست کلاب هاوس آخرین وضعیت واکسن کرونای پاستور را تشریح کرد.
123
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون دو میلیون و ۷۲۲ هزار و ۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۹۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۷۶ هزار و ۲۳۱ نفر رسیده است.
123
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در حساب توییتر خود نوشت که تاکنون هیچ واکسنی گم نشده و نخواهد شد و آن‌چه خارج از نظام سلامت مدت‌هاست گم شده، صداقت است.
118
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: واکسیناسیون کرونا برای شهروندان ۷۵ سال به بالا از روز شنبه در استان گیلان آغاز می‌شود.
143
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون دو میلیون و ۷۰۷ هزار و ۷۶۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۶۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۷۵ هزار و ۹۳۴ نفر رسیده است.
140
آخرین وضعیت واکسن‌های ایرانی کرونا با حضور مسئولان مربوطه، امشب ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران در کلاب هاوس مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
155
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از اتمام واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال تا فردا خبر داد و گفت: آخر هفته اگر واکسن به دست‌مان برسد، واکسیناسیون سالمندان ۷۵ سال به‌ بالا را آغاز می‌کنیم که تعداد آنها حدود ۹۷۰ هزار نفر است و بعد از آن به سراغ ۷۰ تا ۷۵ سال رفته که بالای دو میلیون نفر هستند.
148
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: حدود دو هفته بعد از تزریق دوز دوم واکسن کرونا، زمان لازم است تا افراد حفاظت و ایمنی لازم را در برابر خطر ابتلا به بیماری داشته باشند و بنابراین از سالمندانی که واکسن زده‌اند می‌خواهیم همچنان ماسک زده و فاصله گذاری فیزیکی را رعایت کنند.
154
عکس روز سلامت
گالری ها
عاشقانه / عکس: اکبر بدرخانی