پنج شنبه 9 تير 1401
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۶ هزار و ۳۶۱ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۸۵ نفر رسیده است.
169
اختلال در محافظت مالی در برابر هزینه‌های سلامت، یکی از بیماری‌های نظام‌های سلامت جهان است و دولت‌ها در کشورهای مختلف مدام به این فکر می‌کنند که چطور می‌توان از طریق حمایت از خانواده‌ها در مقابل هزینه‌های فقرزای سلامت و کاهش سهم پرداختی بیماران، رفاه اجتماعی و رضایت‌مندی را بیشتر کرد.
217
وزیر بهداشت از پوشش ۹۰ درصدی خدمات درمانی ناباروری خبر داد و گفت: سه و نیم میلیون فردِ نابارور در کشور داریم و این افراد چنانچه از خدمات درمانی خوبی بهره مند شوند، می‌توانند صاحب فرزند شوند.
212
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۵ هزار و ۱۷۵ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۷۰ نفر رسیده است.
211
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۹۸۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۶۶ نفر رسیده است.
211
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۷۵۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با توجه به این‌که در ۲۴ ساعت اخیر هیچ کدام از بیماران مبتلا به کرونا فوت نکردند، تعداد فوتی‌های این بیماری در کشور ثابت ماند.
247
وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۷ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۵۹۷ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۴۱ هزار و ۳۶۳ نفر رسیده است.
213
رییس جمهوری از دستگاه‌های اجرایی خواست در راستای امید آفرینی، اخبار اقدامات و تلاش‌های خود را اعلام کنند و گفت: یکی از خبرهای امید آفرین این روزها، اقدامی است که وزارت بهداشت در تحت پوشش بیمه سلامت قرار دادن بیش از پنج میلیون نفر انجام داده است.
224
عکس روز سلامت
گالری ها
تهران بی آسمان / عکس: عمید فراهی