پنج شنبه 23 مرداد 1399
وزیر بهداشت گفت: پروژه‌های تحقیقاتی را باید به سمت بهتر شدن زندگی مردم و باز کردن گره‌های ناشی از تحریم و حل مشکلات نظام ارائه خدمت پیش ببریم.
34234
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۳۳۶ هزار و ۳۲۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۷۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۹ هزار و ۱۶۲ نفر رسیده است.
12346
وزیر بهداشت گفت: از همکارانم از روز نخست شیوع ویروس کرونا خواستم که ثبت صحنه‌های واقعی در حماسه مبارزه با کرونا نسوزد و از ثبت مستندهایی که مبنای آن صحنه‌های واقعی است، غفلت نشود.
49891
وزیر بهداشت گفت: برای اینکه از دنیا عقب نیافتیم با شرکت‌های دانش بنیان و موسسه رازی و پاستور در زمینه تولید واکسن کرونا تلاش کردیم و در سه تا چهار مورد همکاری مشترک، واکسن‌ها تقریبا مدل انسانی را پاس کرده و به زودی وارد ارزیابی بالینی می‌شویم.
50349
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: تاکنون ۳۳۳ هزار و ۶۹۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۸۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۸ هزار و ۹۸۸ نفر رسیده است.
12440
رییس شورای عالی نظام پزشکی گفت: به دنبال فتواهای مراجعی مانند آیت الله سیستانی که فتوای بسیار درستی دادند و با موضع گیری مسئولان عالی کشور و نخبگان علمی باید عزاداری‌ها در سطح منازل و با استفاده از فضای مجازی باشد.
43672
وزرای بهداشت و علوم در بیانیه مشترکی اعلام کردند که آزمون سراسری کنکور در تاریخ مصوب قبلی یعنی ۲۹ مرداد تا یک شهریور برگزار می‌شود.
40046
معاون اجرایی اداره کل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو گفت: تاکنون از نقاط مختلف کشور درخواست‌هایی برای مجوز فرآورده درمان کرونا داشته‌ایم، اما هیچ‌گونه مجوزی برای فرآورده‌های سنتی و مکمل در درمان کووید ۱۹ صادر نشده و هیچ فرآورده‌ای مجوز مطالعه بالینی را نگرفته است.
39698
عکس روز سلامت
گالری ها
با عشق بشکنیم زنجیره کرونا را / عکس: محمد نسیمی